طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثجهیزیه تازه عروس در آتش سوخت

جهیزیه تازه عروس در آتش سوخت

عکس های تازه داماد بدون عروس به ماه عسل رفت

فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد گفت: در پی نشت گاز و انفجار منزل مسکونی واقع در حاشیه شهر بجنورد عروس جوان روانه بیمارستان شد.


بجنورد, نشت گاز, انفجار

خبرگزاری میزان: فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد گفت: در پی نشت گاز و انفجار منزل مسکونی واقع در حاشیه شهر بجنورد عروس جوان روانه بیمارستان شد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی بجنورد؛ عباس جفاکش اظهار کرد: در پی نشت گاز و انفجار منزلی واقع در کلاته حاج بیگلر بجنورد بخشی از جهیزیه عروس جوان در آتش سوخت و وی روانه بیمارستان شد.

وی افزود: مقارن با ساعت ۱۶ و ۴۴ دقیقه عصر امروز و با تماس اورژانس ۱۱۵ با شماره ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر وقوع آتش سوزی و مصدومیت دختری جوان، اکیپ های امدادی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد گفت: در این انفجار وآتش سوزی دختر جوان حدودا ۲۲ ساله دچار مصدومیت و برای درمان به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد اعزام شد.

جفاکش افزود: شدت انفجار به حدی بود، که درب منزل از جا کنده و شیشه های منازل اطراف نیز دچار شکستگی شده و بخشی از جهزیه این عروس جوان نیز در آتش سوخته بود.

وی تصریح کرد: در این حادثه آتش نشانان مرکز استان پس از اطمینان یافتن از خاموش بودن حریق با قطع برق و گاز و سایر تمهیدات ایمنی به کار خود پایان دادند.

جفاکش در ادامه افزود: استفاده از بست مناسب در محل اتصال شیلنگ و شیر گاز از نشت گاز شهری در منزل پیشگیری می کند.

وی  به شهروندان توصیه کرد که در محل نشت گاز از زدن کلید پریز برق اجتناب کرده و سعی شود با باز کردن در و پنجره ها، گاز با استفاده از حوله نمناک به بیرون هدایت شود.

تازه ترین جزئیات اَز آتش سوزی دَر پتروشیمی ماهشهر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات