طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیحباب بازار خودرو می ترکد!

حباب بازار خودرو می ترکد!

حباب بازار خودرو می ترکد!

با فرا رسیدن فصل پاییز به زودی حباب بازار خودرو تخلیه شده و قیمت این محصولات کاهش خواهد یافت.


صنعت خودروسازی

خبرگزاری ایسنا: با فرا رسیدن فصل پاییز به زودی حباب بازار خودرو تخلیه شده و قیمت این محصولات کاهش خواهد یافت.

 اگرچه در سال جاری بازار خودرو در رکود نسبی به سر می برد اما در چند هفته اخیر به علت نزدیکی به پایان فصل تابستان و رونق گرفتن سفرهای تابستانی بازار خودرو با مقداری افزایش تقاضا مواجه شد.

افزایش نسبی تقاضای خودرو در چند هفته اخیر رشد قیمت برخی خودروهای داخلی را به دنبال داشت، رشدی که البته به گفته فعالان بازار خودرو حبابی و غیر واقعی بوده است و باید کاهش یابد.

در این شرایط فعالان بازار خودرو معتقدند که با پایان فصل تابستان و مسافرت های تابستانی، حباب بازار خودرو نیز تخلیه شده و قیمت ها کاهش خواهد یافت.

در این زمینه یک فعال بازار خودرو می گوید: با فرا رسیدن فصل پاییز و پایان تعطیلات و سفرهای تابستانی التهاب مقطعی بازار آزاد خودرو نیز از بین خواهد رفت.

پورحسنی با بیان اینکه به طور معمول در تابستان به ویژه شهریور ماه به علت افزایش سفرهای داخلی تقاضای خودرو افزایش می یابد، خاطرنشان می کند: بعد از آن با شروع فصل پاییز نیز به طور سنتی تقاضای خودرو در بازار کاهش می یابد.

وی ادامه می دهد: به این ترتیب با پایان تابستان و فرا رسیدن فصل پاییز شاهد کاهش تقاضای خودرو و به دنبال آن افت قیمت این محصولات خواهیم بود.

این فعال بازار خودرو خاطرنشان می کند: اگرچه ممکن است بازار خودرو در ابتدا در برابر کاهش قیمت ها مقاومت کند و شاهد سقوط یکباره قیمت ها نباشیم اما مطمئنا به تدریج شاهد کاهش قیمت ها خواهیم بود.

انواع خودروهای داخلی در بازار 30 مرداد جدول
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات