طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حریق بزرگ در یک واحد صنعتی سمنان مهار شد

حریق بزرگ در یک واحد صنعتی سمنان مهار شد

دود غلیظ در آسمان تهران به خاطر حریق گسترده یک واحد صنعتی فیلم

آتش سوزی گسترده کمپانی آسیا لنت سمنان، توسط آتش نشانان مهار شد.

سمنان, مهار, واحد صنعتی, حریق واحد صنعتی سمنان مهار

سمنان, مهار, واحد صنعتی, آتش سوزی
به نقل از خبرنگار گرو هاستان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت : در پی تماس تلفنی به سامانه 125 به دنبال آتش سوزی کمپانی آسیا لنت واقع در ورودی شهر (سه راهی مومن آباد) موجب شد ستاد فرماندهی سازمان ایستگاه شماره 1 را به همراه دو دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام کند.
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور اضافه کرد: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد که انبار محصولات این کمپانی به دلیل نامعلومی طعمه حریق شده.
اسمعیل پور اظهار داشت : به سبب حجم وسیع آتش سوزی و شعله های سرکش و شرایط موجود درخواست نیروی کمکی شد که هم زمان ایستگاه های 4 و 5 سازمان آتش نشانی سمنان به همراه 2 دستگاه خودرو نیز به محل اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه گستردگی آتش سوزی و نیاز به آب کافی جهت اطفای حریق، در ادامه نیز هفت تانکر آب رسانی از شهرداری سمنان و یک دستگاه خودروی آتش نشانی از سرخه به محل اعزام شدند و در عملیات کمپانی کردند.
اسمعیل پور یادآور شد: به علت حجم عمده محصولات دپو شده و به منظور لکه گیری و خارج کردن مواد سوخته شده یک دستگاه لودر نیز به محل اعزام شد تا کار لکه گیری و خارج کردن مواد سوختنی سریع تر صورت پذیرد.
وی از حضور 25 نفر نیروی عملیاتی آتش نشانی در این عملیات خبر داد و عنوان کرد: آتش نشانان با تلاش مثال زدنی خود و با تقسیم شدن به چند تیم عملیاتی با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و آتش شدند و از جهات متفاوت آغاز به اطفای حریق نمودند.

یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی طعمه حریق شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات