طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریحضو مهناز افشار در جشن نخستین روز مدرسه

حضو مهناز افشار در جشن نخستین روز مدرسه

نخستین واکنش مهناز افشار به خبر ممنوع الخروجی همسرش

سخنگوی پویش «بد سرپرست تنهاتر است» روز شنبه-سوم مهر ماه- همزمان با شروع به کار رسمی مدارس، زنگ مدرسه کودکان کار ایلیا را به صدا در می آورد.

وب سایت سینما سینما: سخنگوی پویش «بد سرپرست تنهاتر است» روز شنبه-سوم مهر ماه- همزمان با شروع به کار رسمی مدارس، زنگ مدرسه کودکان کار ایلیا را به صدا در می آورد.

مهناز افشار تهیه کننده و بازیگر سینما روز شنبه سوم مهرماه همزمان با افتتاح رسمی مدارس سراسر کشور با کودکان همراه می شود.

مهناز افشار, بازیگران ایرانی, مهناز افشار, حضو مهناز افشار جشن نخستین مدرسه

مهناز افشار, بازیگران ایرانی


سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» با حضور در مدرسه ایلیا ویژه کودکان کار در منطقه۲۰ شهرداری تهران، زنگ این مدرسه را به صدا در می آورد.

در این اقدام که توسط پویش بدسرپرست تنهاتر است طراحی شده، قرار است جشن شروع سال تحصیلی جدید با کودکان آسیب دیده اجتماعی برگزار شود.

گفتنی است پویش بدسرپرست تنهاتر است با حمایت بیش از ۴۵۰ هنرمند، ورزشکار، فعال اجتماعی، حقوقدان، اصحاب رسانه و روانشناسان و جامعه شناسان تلاش می کند تا به حل بنیان های قانونی در زمینه حقوق کودکان پرداخته و به قوت ضمانت اجرایی قوانین ساکت در برابر کودکان قربانی آسیب های اجتماعی و مورد آزار سرپرستان بد و ناشایست بپردازد.

این پویش که به همت جمعی از اهالی رسانه در حرکتی خودجوش و مستقل فعالیت می کند، پیش از این در رویدادهای بزرگ و مهم فرهنگی و هنری همچون اولین جشنواره فیلم سلامت، هجدهمین جشن خانه سینما و آیین های بزرگداشت آن و بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره در خانه سینما کمپانی داشته و مورد حمایت اهالی سینماست.

حضور نگار جواهریان, مهناز افشار و طناز طباطبایی در یک فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات