طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللحفر خندقی نفتی در اطراف شهر موصل از سوی عناصر داعش

حفر خندقی نفتی در اطراف شهر موصل از سوی عناصر داعش

همزمان با قبلروی ارتش عراق بِه سوی موصل، عناصر داعش ریش هایشان را تراشیدند

گروه تروریستی داعش برای مقابله با نیروهای عراقی خندقی نفتی در اطراف موصل حفر می کند.

خندق نفتی, اعدام داعش, گروه تروریستی داعش, حفر خندقی نفتی اطراف شهر موصل سوی عناصر داعش

خندق نفتی, اعدام داعش, گروه تروریستی داعش, حمله داعش, موصل, بازپسگیری موصل, گروه شیطانی داعش, عراق, حفر خندق در موصل, بین الملل, رودخانه ای از آتش

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، گروه تروریستی داعش به منظور مقابله با حمله نیروهای عراقی برای آزادسازی موصل در اطراف این شهر یک خندق نفتی می سازد.


موصل که دو میلیون جمعیت دارد در سال 2014 به دست داعش افتاد و عملیات بازپسگیری آن یکی از مهم ترین و سخت ترین جنگ های پیش روی این گروه شیطانی خواهد بود. ساکنان موصل می گویند داعش برای مسدود کردن مسیر نیروهای دولتی در حال ساخت شبکه ای از تونل ها در اطراف این شهر است.


به گفته مقامات نظامی عراقی، ساکنان موصل و مقامات محلی خارج از شهر مذکور، گروه تروریستی داعش در ماه جاری گودال هایی را در اطراف این شهر حفر کرده است و تانکرهای نفتی را در کنار آنها قرار داده تا با ساختن رودخانه ای از آتش مانع پیشروی نیروهای نظامی شود.


عملیات بازپسگیری موصل از داعش ماه آینده شروع می شود. این شهر در سال 2014 تحت کنترل گروه شیطانی داعش درآمد.عکس های اعدام شماری از فعالان کمپین "میم" به دست عناصر داعش در موصل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات