طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
معرفی حق آبادان در 8سال دفاع مقدس به کشور

معرفی حق آبادان در 8سال دفاع مقدس به کشور

ورود پیکر 60 شهید دفاع مقدس به کشور

حق آبادان در هشت سال دفاع مقدس به کشور معرفی نشد.

نمازجمعه, خطبه این هفته, 8سال دفاع مقدس, حق آبادان دفاع مقدس کشور

نمازجمعه, خطبه این هفته, 8سال دفاع مقدس, آبادان
به نقل از آبادان؛ابراهیمی پور امام جمعه آبادان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مردم آبادان در هشت سال دفاع مقدس حق بزرگی بر گردن کشور داشتند اما این حق بخوبی به کشور معرفی نشد.

حجت الاسلام علی ابرهیمی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه آبادان افزود: پنجم مهر باید فرصتی بزرگ برای معرفی آبادان باشد هر چند سالهاست از طریق تریبون نماز جمعه فریاد می زنیم حق آبادان در هشت سال دفاع مقدس به کشور معرفی نشده است.

وی گفت: مردم آبادان تا سال 64 همراه با خانواده های خود زیر خمپاره های دشمن در شهر حضور داشتند و مجاهدت کردند و الآن باید نقش آبادان در هشت سال دفاع مقدس معرفی شود.

خطیب جمعه آبادان افزود: همانگونه که در روز سوم خرداد مسئولان بلند پایه کشور به خرمشهر توجه دارند در پنجم مهر هم باید به آبادان با همان اندیشه نگاه کنند.

وی گفت: باید تلاش کرد آبادان از حصار ذهنی بخشی از مسئولانی که ناملایمتی می کنند خارج شود.

خطیب جمعه آبادان افزود: مدیران کلان کشوری و استانی باید توجه ویژه ای به آبادان داشته باشند تا این شهر از این شرایط خارج شود.

حجت الاسلام ابراهیمی پور گفت: آبادان حتما نقش پررنگی در هشت سال دفاع مقدس داشت و باید حق این شهر و مردمانش را بعد دهیم.

خطیب جمعه آبادان افزود: در هشت سال دقاع مقدس عراق از سوی کشورهایی همانند عربستان، آمریکا، انگلستان و خیلی از کشورها حمایت شد اما دفاع جانانه جوانان ایرانی مانع از شکست ایران شد.

وی گفت: در زمان جنگ فرماندهانی داشتیم که چشم به حقوق های نجومی نداشتند و اگر می خواهیم کشور پیشرفت داشته باشد باید مدیرانی مانند فرماندهان جنگ داشته باشیم.

وی با اشاره به سالروز خانواده افزود: خانواده به عنوان رکن اساسی جامعه است که اگر خانواده سالم باشد جامعه ای سالم خواهیم داشت و اگر آسیبی به جامعه وارد شود به خاطر کم توجهی به خانواده است.

خطیب جمعه آبادان گفت: تمام تلاش غرب در برنامه ریزی و تبلیغات مخرب آنها برای خانواده است و ما باید هوشیار باشیم تا نقشه آنها نقش بر آب شود.

تشکیل کمیته های ۶ گانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آبادان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات