طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حقوقدانان نقش مهمی در حفظ آرمان های انقلاب دارند

حقوقدانان نقش مهمی در حفظ آرمان های انقلاب دارند

ناگفته هایی از نقش رهبر انقلاب در حفظ امنیت ایران

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: حقوقدانان نقش مهمی در حفظ ارزش های اسلامی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی دارند.

مشهد, حقوقدانان, آرمان, حقوقدانان نقش مهمی حفظ آرمان انقلاب

مشهد, حقوقدانان, آرمان, خراسان رضوی, انقلاب

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مرتضی بختیاری در مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی حقوقدانان بسیجی سراسر کشور با عنوان «میثاق رهپویان عدالت» که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، به مرور تاریخ پرافتخار اسلام از ابتدای بعثت پیامبر(ص) تا کنون پرداخت و گفت: انقلاب اسلامی ایران در واقع مصداق تحقق وعده های الهی به اهل ایمان و امت مسلمان است.

وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس دشمن یک جنگ نابرابر و هشت ساله را به ما تحمیل کرد و جوانان غیور این مرز و بوم با دفاع جانانه جان خود را برای حفظ ارزش های اسلامی و دفاع از میهن اسلامی فدا کردند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: امروز مسئولیت دفاع از ارزش های اسلامی و حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی به عهده ماست، باید با تمام قوا به جنگ با دشمن توطئه گر بپردازیم و سلاح شهیدان را به زمین نگذاریم.

بختیاری افزود: امروز دشمنان اسلام قصد دارند ارزش های اسلامی را در نگاه جوانان کمرنگ کنند و این وظیفه ماست که به روش های گوناگون با این توطئه دشمن مبارزه کنیم.

وی با اشاره به موضوع مدافعان حرم ابراز کرد: رشادت های مدافعان حرم باعث سردرگمی و پریشانی دشمنان اسلام در سوریه شده است و همه می دانند که جبهه مقاومت همان تداوم مسیر کربلا و راه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: امروز مقام عظمی ولایت حضرت آیت الله خامنه ای پرچمدار انقلاب اسلامی هستند و با صلابت و قدرت این مسیر حسینی را طی می کنند و ما نیز وظیفه داریم که در این مسیر با ایشان همراه باشیم.

عضور شورای عالی سازمان بسیج حقوقدانان گفت: امروز حقوقدانان باید شجاعانه و با صدایی رسا در مقابل دشمن فریاد بزنند و از حقوق ملت در برابر دشمن دفاع کنند و از جبهه مقاومت حمایت کنند و بدانند که در قبال آن¬ها مسئولیت سنگینی به دوش دارند.

گفتنی است؛ اختتامیه ششمین گردهمایی حقوقدانان بسیجی سراسر کشور پس از ظهر روز سه شنبه با حضور جمعی از وکلا، قضات، اساتید، حقوقدانان و مسئولان استانی سازمان بسیج حقوقدانان کشور در تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد.

تبعیت از ولایت فقیه تنها راه حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات