طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حماسه دفاع مقدس موجب توان نظامی و دفاعی امروز ایران اسلامی شده است

حماسه دفاع مقدس موجب توان نظامی و دفاعی امروز ایران اسلامی شده است

دفاع مقدس نماد اقتدار و خود باوری ایران اسلامی

امام جمعه موقت سمنان گفت: امروز بنیه دفاعی و نظامی ایران اسلامی ، جرات حمله دشمن به کشور ما را گرفته و آنان را به زانو در آورده است.

عبدوس, سمنان, نماز جمعه, حماسه دفاع مقدس موجب توان نظامی دفاعی امروز ایران اسلامی

عبدوس, سمنان, نماز جمعه, دفاع مقدس
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، امام جمعه موقت سمنان با بیان این که حماسه دفاع مقدس موجب توان نظامی و دفاعی امروز ایران اسلامی شده است ، گفت: امروز بنیه دفاعی و نظامی ایران اسلامی ، جرات حمله دشمن به کشور ما را گرفته و آنان را به زانو در آورده است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر عبدوس در خطبه های نمازجمعه این هفته سمنان با تبریک گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود : توان نظامی امروز ایران اسلامی به برکت دفاع مقدس موجب شده تا کسی حتی فکر حمله نظامی به کشورمان را نکند.
وی با بیان این که تا جایی که می توان باید از هرچیزی برای آمادگی در مقابل تهدیدهای دشمنان این مرز و بوم استفاده کرد، اظهار داشت: باید آن قدر قوی شویم تا به محض اینکه نام ایران به گوش دشمن خورد، به وحشت بیفتد و بر خود بلرزد.
خطیب جمعه سمنان تصریح کرد : امروز به طور کامل فرمایشات رهبری معظم انقلاب لمس می شود که اگر دشمن ذره ای امید به موفقیت در حمله نظامی به ایران داشت لحظه ای درنگ نمی کرد و این نتیجه تلاش دلسوزان این نظام و متخصصان نظامی است.
امام جمعه موقت سمنان با تاکید بر افزایش بیشتر توان نظامی و دفاعی ایران خاطرنشان کرد : امروز عربستان و هم پیمانانش با وحشی گری خود امنیت منطقه را نشانه رفته و ناامن کرده اند و کشور ما برای تامین امنیت خود وظیفه دارد توان نظامی خود را افزایش دهد.
عبدوس با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه به توان و تولیدات خود تکیه کنیم و چشم ما به بیرون نباشد.
وی با بیان این که تحقق پیام سال رهبری و عمل به اقتصاد مقاومتی نیاز به عزم همگانی دارد، افزود: اقتصاد مقاومتی امروز نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی در جامعه ایرانی بوده و باید به خوبی به آن توجه شود.
خطیب جمعه سمنان همچنین با اشاره به شروع طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن از فردا در استان سمنان گفت: همه مردم باید با مسئولان و آمار گیران در این طرح بزرگ که مبنای برنامه ریزی کشور است همکاری کنند و مسئولان نیز در مقابل باید امانت داری لازم را داشته باشند.

عرصه صنعت دفاعی ایران اسلامی از عوامل مهم هراس و بازدارندگی دشمنان است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات