طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حکم امثال منافقان درهیچ جای جهان کمتر از مرگ نیست

حکم امثال منافقان درهیچ جای جهان کمتر از مرگ نیست

آیا اهداء عضو جایز است؟ / حکم شرعی پیوند اعضاء افراد مرگ مغزی

امام جمعه موقت کرمان گفت:گروه منافقان پرونده سیاهی دارند که یکی از آنها جاسوسی برای صدام در هشت سال دفاع مقدس است که منافقان اطلاعات نظامی ایران را در اختیار رژیم بعث قرار می دادند

دفاع مقدس, منافقان, کرمان, حکم امثال منافقان درهیچ جای جهان کمتر مرگ

دفاع مقدس, منافقان, کرمان, نمازجمعه, جاسوسی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حجت الاسلام محمد صباحی ظهر امروز در خطبه های نماز این هفته کرمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس از مهمترین مباحث تاریخ ایران است و باید برای همیشه از آن تجلیل شود.

وی با اشاره به اتحاد جهانی که در جنگ تحمیلی علیه ایران وجود داشت، بیان داشت: تمام قدرت های بزرگ جهان در جنگ تحمیلی، صدام را حمایت می کردند و انواع سلاح های جنگی را در اختیار آنها می گذاشتند.

صباحی افزود: دلارهای نفتی برای دفاع از رژیم صدام به کشور عراق سرازیر می شد تا علیه جمهوری اسلامی ایران و نظام اسلامی به کار گرفته شود.

خطیب جمعه کرمان، منافقان را ستون پنجم جنگ تحمیلی دانست که با صدام همکاری داشتند .

صباحی مقدم گفت: در هر کشوری از جهان که مهد آزادی و دموکراتی باشد، اگر گروهی مانند منافقان چنین جنایاتی را انجام دهند، حکمی کمتر از مرگ نخواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: گروه منافقان علیه رزمندگان و ملت خود جاسوسی کردند و اکنون در هیچ جای جهان به آنها پناه نمی دهند.

امام جمعه موقت کرمان اظهار کرد: منافقان نمونه انسان های خودفروخته و غرب زده هستند که از آنها استفاده شده و اکنون هیچ جایگاهی ندارند.

صباحی با بیان اینکه ایران اسلامی را مومنان نگه می دارند، بیان داشت: عالی ترین خدمت در هشت سال دفاع مقدس، تشویقی بود که زنان ما برای حضور فرزندان و همسرانشان در دفاع از میهن اسلامی داشتند.

وی برگزاری یادواره های شهدای هشت سال دفاع مقدس را یادآور شد و با گرامیداشت یاد شهیدان فلاحی، فکوری، نامجو، کلاهدوز و دنیا آرا گفت: یاد دفاع مقدس باید برای همیشه تاریخ زنده نگه داشته شود.

خطیب جمعه کرمان در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به خطبه ای از نهج البلاغه عنوان کرد: حضرت علی (ع) در سخنان خود بر مسئله دعا کردن تاکید و تشویق بسیار دارند.

صباحی افزود: شفا و درمان در دعا گذاشته شده و روح و جان عبادت است و حضرت علی (ع) در خطبه نهج البلاغه فرموده اند که خداوند دعا کردن بنده اش را دوست دارد و هیچ حجاب و مانعی میان خود و بنده در دعا کردن قرار نداده است.

استفاده از ترانه یغما گلرویی در جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» تکذیب شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات