طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«حیوانات شب زی»، فیلمی جدید از تام فورد

«حیوانات شب زی»، فیلمی جدید از تام فورد

تصاویر شباهت چهره انسان به چهره حیوانات

استودیوی «فوکس فیچرز» همزمان با نمایش جهانی فیلم «حیوانات شب زی» (Nocturnal Animals) در جشنواره تورنتو، از نخستین تیزر جدیدترین ساخته تام فورد رونمایی کرد.

وب سایت آی سینما: استودیوی «فوکس فیچرز» همزمان با نمایش جهانی فیلم «حیوانات شب زی» (Nocturnal Animals) در جشنواره تورنتو، از نخستین تیزر جدیدترین ساخته تام فورد رونمایی کرد. این فیلم حادثه ای با بازی ایمی آدامز، جیک جیلنهال، مایکل شنون، آرون تیلور جانسن، آیلا فیشر و لارا لینی، با اقتباس از رمان «تونی و سوزان» (1993) به قلم آستین رایت جلوی دوربین رفته است.

بازیگران هالیوود, بازیگران هالیوود, سینمای جهان, حیوانات شب زی فیلمی تام فورد

سینمای جهان, بازیگران هالیوود


«حیوانات شب زی» که دومین فیلم بلند فورد در مقام کارگردان سینماست، نخستین بار در ونیز روی پرده رفت و جایزه بزرگ هیات داوران را به خود اختصاص داد. فورد که بنیانگذار یکی از برندهای معروف در دنیای طراحی مد و لباس است، با ساخت «حیوانات شب زی» جایگاه خود را به عنوان فیلمساز مولف بیش از پیش به اثبات رساند و با واکنش تحسین آمیز منتقدان روبه رو شد.

فورد در دومین تجربه کارگردانی خود، ماجرای صاحب یک گالری هنری (ایمی آدامز) را به عکس کشیده است که مسخ رمان شوهر سابقش (جیک جیلنهال) می شود؛ یک داستان خشن و پرحادثه که سوزان آن را به عنوان تهدیدی پوشیده و انتقامی نمادین تفسیر می کند.

فیلم 23 میلیون دلاری «حیوانات شب زی» با مدت زمان 115 دقیقه از 18 نوامبر (28 آبان) در سینماهای امریکای شمالی و سراسر جهان روی پرده می رود.

تصاویر عجیب از حیوانات مختلف اما شبیه به هم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات