طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریغافلگیر شدن مریلا زارعی در خندوانه فیلم / خاطرات خاله شادونه از دوران مدرسه

غافلگیر شدن مریلا زارعی در خندوانه فیلم / خاطرات خاله شادونه از دوران مدرسه

شور و هیجان خاله شادونه در خندوانه | فیلم

حضور خاله شادونه و حسین محب اهری که هرکدام حرف های بسیاری برای گفتن داشتند، از رخدادهای این قسمت از «خندوانه» بود.

رامبد جوان, ملیکا زارعی, خاله شادونه, خاطرات خاله شادونه دوران مدرسه غافلگیر مریلا زارعی خندوانه

رامبد جوان, ملیکا زارعی, خاله شادونه, خندوانه
به نقل از خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «خندوانه» شب گذشته به واسطه شروعی که با گروهی از بچه مدرسه ای هایی که با خاله شادونه وارد استودیو شدند داشت، بوی ماه مهر، ماه مدرسه را به خود گرفته بود.

ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه هم بعد از این شروع در جایگاه مهمان حاضر شد و ابتدا از شکل گیری اسم شادونه که معرف خاله ای شاد و پرنشاط بود، تعریف کرد.

وی در ادامه از صدای کودکانه و متفاوتی که از کودکی همراه او بوده و موجب شده تا به وسیله آن از همان زمان متن بخواند و اجرا کند گفت و اظهار کرد: به واسطه این صدا معلم ها هم بیشتر از من درس می پرسیدند چون به نسبت بقیه بهتر صحبت می کردم و توضیح می دادم.

نخستین روز مدرسه موضوع دیگری بود که مطرح شد و زارعی راجع به آن بیان کرد: مانتو سرمه ای با مقنعه سفید لباس فرم کلاس اولم بود، مقطعی که در نخستین روز آن اصلا گریه نکردم چون نمی دانستم قرار است چه بلایی سرم بیاید!

او همچنین در ادامه از مسئولیت خطیر آوردن گچ و شستن تخته پاک کن در دوران مدرسه و اهمیت آن برای هر کسی که این وظیفه را عهده دار می شد، یاد کرد.

شادونه در بخش دیگری از دختر دو سال و نیمه اش و علاقه شدید او به «خندوانه» و از آن بیشتر به دیدن اخبار تعریف کرد.

مابین این صحبت ها مریلا زارعی خواهر خاله شادونه که پیش از آن ملیکا به درخواست رامبد با او تماس ناموفق گرفته بود، بی خبر از فضا زنگ زد و برای لحظاتی توسط خواهرش و جوان سرکار گذاشته شد.

بعد از این ملیکا زارعی اظهار کرد: خواهرم منتقد شدید کارهای من است و همیشه با دقت حواسش به همه اجراهای من بوده و هست.

پس هم رامبد جوان مابین این مصاحبه به عنوان رئیس انجمن اوقات فراغت اعلام کرد که تمام دانش آموزان حاضر در برنامه را به یک اردوی تفریحی یک روزه می برد.

پس از تقدیم لوح، خاله شادونه آن را روی سرش گذاشت و در همان وضعیت نبود جنگ در هیچ جای جهان را آرزو کرد.

و اما ساخت مدرسه نمادین با حضور دست اندرکاران «خندوانه»، نیما و دانیال بخش دیگری از این قسمت از «خندوانه» بود و پس از این بخش "حسین محب اهری" بازیگری که مدت ها است با سرطان دست و پنجه نرم می کند با کلی روحیه، انرژی و لبخند، به همراه سبیل و عینکی که از اتاق گریم آورده بود، وارد شد.

وی طی حضوری که در این برنامه داشت اول از بیماری گفت که از حدود 14 سال پیش با عمل سختی که داشت شروع شده بود و ادامه داد: من فکر کردم که آدم ها به خیلی چیزهای خوب و جالب و حتی بد عادت می کنند، بیماری هم یکی از همین اتفاقات است و امتیازش این است که مثل شوک می گوید دوباره زندگی را مرور کن و به شکلی به آن عادت کرده ام. این تجربه خوبی در بیماری برای من بود که باعث شد زندگی را شفاف و تازه ببینم.

محب اهری در ادامه در پاسخ به اینکه اگر رئیس جمهور می شد چه کاری انجام می داد گفت: اگر رئیس جمهور بودم هیچ سخنرانی نمی کردم و فقط صبح به صبح چند دقیقه جلوی دوربین می ایستادم و مردم را به لبخند و شادی دعوت می کردم.

او بعد از این با اشاره به شرایط گذرا و متغیری که توسط هر فردی قابل تغییر است، یادآور شد: شرایط سخت مثل بیماری، بدهی، درگیری و ... ظاهر قضیه است چون ممکن است چند روز دیگر همان آدم با همان مسائل در جای دیگری قهقهه بزند و بخندد. ما خودمان را اذیت می کنیم و این درحالی است که از کوچکترین چیزها هم می توانیم لذت ببریم و با مشکلات به شکلی کنار بیاییم.

در آخر پس از لبخند به تماشاگران در منزل محب اهری ضمن آرزوی سلامتی خاطرنشان کرد: آرزو می کنم به کسانی که بیمار می شوند قدرت مقابله با آن بیماری هم داده شود.

نقل از از فاطمه شهدوست

شعر خوانی جذاب و زیبای خاله شادونه برای جناب خان + فیلم


گفتگوی مختلف رامبد جوان با خاله شادونه + فیلمخاله شادونه به «خندوانه» می رود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات