طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«کاناپه» عیاری در خیابان تهران / چه خبر از تولیدات سینمای ایران

«کاناپه» عیاری در خیابان تهران / چه خبر از تولیدات سینمای ایران

شروع تصویربرداری «ماه تی تی» میرباقری / چه خبر از تولیدات سینمای ایران

عیاری هفته آینده جدیدترین اثر خود را کلید می زند.

بدون تاریخ بدون امضا, کاناپه, کیانوش عیاری, خبر تولیدات سینمای ایران کاناپه عیاری خیابان تهران

بدون تاریخ بدون امضا, کاناپه, کیانوش عیاری, فیلم سینمایی, تولیدات سینمای ایران
به نقل از خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آخرین حالت تولیدات سینمایی ایران را در این نقل از بخوانید:


«کاناپه» هفته آینده کلید می خورد

فیلم سینمایی «کاناپه» به کارگردانی کیانوش عیاری از هفته آینده در خیابان نیلوفر تهران کلید می خورد.

بنا بر این نقل از، فهرست بازیگران این فیلم قطعی شده و با شروع فیلمبرداری مقابل دوربین می روند. مضمون این فیلم اجتماعی است و برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر ساخته خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پدرخانواده ای که قرار است میزبان خواستگار دخترش باشد، مجبور می شود برای خرید مبل و آبروداری جلوی مهمان ها از خانه بیرون و به محض خروج از خانه با مبل دست دوم تر و تمیزی روبرو می شود که کنار سطل زباله افتاده است. با ورود این مبل به خانه، داستان های عجیب و غریب شروع می شود.

مهدی هاشمی، ابوالفضل پورعرب و شهاب حسینی بازیگران اصلی «کاناپه» هستند.

«آباجان» به صداگذاری و موسیقی رسید

تدوین این اثر به پایان رسید و صداگذاری آن توسط محمود خرسند در حال انجام است، موسیقی آن را محمد لطفعلی انجام می دهد و آهنگسازی آن از هفته آینده شروع خواهد شد.

فیلم سینمایی آبا جان جدیدترین اثر هاتف علیمردانی در مقام کارگردانی است که این روزها مراحل فنی خود را پشت سر می گذارد.

«سوفی و دیوانه» کلید خورد

امیر جعفری روز پنجشنبه گذشته مقابل دوربین محمد آلادپوش مدیر فیلمبرداری این پروژه سینمایی رفت و پنجمین فیلم سینمایی مهدی کرم پور در بازار تهران کلید خورد.

فیلمنامه «سوفی و دیوانه» را مهدی کرم پور به همراه مهدی سجاده چی نوشته که در چندین نسخه بازنویسی شده و درامی مختلف است که بعد از گذشت پنج سال از ساخته شدن عاشقانه «پل چوبی» پنجمین اثر بلند کرم پور، کارگردان گزیده کار کشور محسوب می شود.

تهیه کنندگی «سوفی و دیوانه» را هم مهدی کرم پور برعهده دارد.

فیلمبرداری «بدون تاریخ‏، بدون امضا» به نیمه رسید

هفته گذشته هدیه تهرانی و نوید محمدزاده هم مقابل دوربین وحید جلیلوند رفتند. بیش از پنجاه درصد فیلمبرداری «بدون تاریخ، بدون امضا» در حالی انجام شده است که تنها لوکیشن اصلی فیلم یعنی پزشکی قانونی باقی مانده است و بقیه لوکیش ها فیلمبرداری شده است.

«بدون تاریخ بدون امضا» دومین فیلم برادران جلیلوند قرار است و برای نخستین بار در جشنواره فیلم فجررونمایی می شود.

این فیلم با فیلمنامه ای نوشته علی زرنگار و وحید جلیلوند در آخرین روزهای خرداد ماه پروانه ساخت گرفت و مراحل پیش تولید آن شروع شد

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «کاوه نریمان یکی از پزشکانِ پزشکی قانونی در محل کارش با جسدی مواجه می شود که او را پیش از این می شناخته است.

فیلمبرداری «نرگس مست» به نیمه رسید

«نرگس مست» نخستین تجربه بلند سینمایی سید جلال الدین دری است که در مرحله فیلمبرداری به سر می برد.

فیلمبرداری این اثر تقریبا به نیمه نزدیک شده اما تدوین آن شروع نشده است و تیم سازنده این روزها در خانه ای نزدیک به دانشگاه تهران حضور دارند.

«نرگس مست» نخستین تجربه بلند سینمایی سید جلال الدین دری است که تهیه کنندگی آن را عبدالله اسفندیاری بر عهده دارد.

بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند: سعید پورصمیمی، سیامک صفری، رضا فیاضی، هومن برق نورد، متین ستوده، بهنام قربانی، امیرحسین مدرس، مهدی پاکدل و میترا حجار.

پیش تولید «کافه پولونیا» شروع شد

این اثر مشترک با لهستان ساخته می شود و پیش تولید آن شروع شده است. این فیلم در مورد جنگ جهانی دوم است نیاز به دکور و جلوه های ویژه تصویری دارد. کارگردان این اثر گفت: در حال حاضر در حال انتخاب بازیگران لهستانی هستیم.

این کارگردان با اشاره به لوکیشن های «کافه پولونیا» بیان کرد: انزلی و تهران(جنگ جهانی دوم) و ایران و لهستان امروز را در این فیلم نشان خواهیم داد.

کارگردان «فصل فراموشی فریبا» با اشاره به زمان شروع فیلمبرداری اظهار داشت: مضمون فیلم به نحوی است که در زمستان می گذرد؛ بعد باید تا رسیدن این فصل صبر کنیم. امیدوارم بتوانیم فیلمی با بودجه کم و سریع بسازیم تا به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسد.

«مادری» به روزهای پایانی نزدیک شد

صداگذاری این اثر توسط علیرضا علویان رو به پایان است و در بخش ساخت موسیقی به سر می برد. ضمن اینکه اتود اولیه موسیقی که ستار اورکی انجام می دهد، زده شده اما هنوز ساخته نشده و یک یا دو هفته آینده به پایان می رسد.

نازنین بیاتی، هانیه توسلی، هومن سیدی، ملیسا ذاکری، مریم بوبانی، آنا زارع، سجاد اسماعیلی در آن ایفای نقش می کنند.

ساخت «مادر مادر مادر» به زمان دیگری موکول شد

محمد حسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص آخرین حالت ساخت فیلم سینمایی «مادر مادر مادر» گفت: با وجود اینکه احسان محمد حسنی مدیر عامل سازمان اوج محبت کردند و پذیرفتند که تهیه کنندگی این اثر را بر عهده بگیرند اما ترجیح دادم، برای مدتی روند ساخت آن را متوقف کنم.

وی درباره ساخت مجموعه تلویزیونی «از عشق آباد تا عشق آباد» بیان کرد: منتظر اتفاقات خوب در راستای ساخت این مجموعه هستیم و قول های مساعدی به ما داده شده است.

«موج اف ام» اول دی ماه کلید می خورد

کیارش اسدی زاده تهیه کننده و کارگردان سینما با اشاره به آخرین حالت ساخت «موج اف ام» گفت: پیش تولید این اثر که تهیه کنندگی آن را نیز عهده دار هستم، نیمه آبان شروع می شود و اول دی ماه کلید خواهد خورد.

کیارش اسدی زاده پیش از این کارگردانی فیلم سینمایی «شکاف» را بر عهده داشت که علی سرتیپی و منیژه حکمت تهیه کنندگی آن را انجام دادند و در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

راف کات «گشت ارشاد 2 » تمام شد

رحمت عبدالله زاده، مدیر تولید سینما در خصوص آخرین حالت «گشت ارشاد 2» گفت: راف کات این اثر تمام شده و بخش صداگذاری و ساخت موسیقی آن باقی مانده است و تا به امروز با کسی در این زمینه مذاکره نکردیم.

وی درباره آخرین حالت فیلم «آنها» بیان کرد: این فیلم آماده نمایش است. در حال رایزنی برای حضور در جشنواره ها و پخش آن هستیم.

فیلم «آنها» به کارگردانی احسان سلطانیان و تهیه کنندگی مشترک فروزان جنیران و داریوش باباییان است.

«سردبیر» در مرحله بازنویسی نهایی قرار دارد

بازنویسی نهایی «سردبیر» انجام شده است. فیلم سینمایی «سردبیر» به کارگردانی مجید جوزانی، تهیه کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی مشترک یوسف صمدزاده و ناهید دیدار است.

«ساعت 5 عصر» به بازنویسی نهایی رسید

نگارش فیلمنامه «ساعت 5 عصر» به پایان رسیده و هم اکنون در بخش بازنویسی نهایی قرار دارد وتغییرات آن جزئی است.

فیلمبرداری این اثر سینمایی 12 مهر و در ایام محرم و صفر فیلمبرداری این اثر شروع می شود.

فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی خشایار الوند است که تا به امروز سیامک انصاری به عنوان نقش اصلی در این فیلم نقش آفرینی خواهد کرد. ساعت 5 عصر» یک فیلم کمدی است. فیلم سخت و خیابانی و بسیار شلوغ و پرجمعیتی است و در هر سکانس بین 600 تا 700 نفر حضور دارند. اما فیلم تنها یک بازیگر اصلی دارد و باقی مردم اند.

داستان فیلم از 7 صبح تا 5 بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود.

پروانه نمایش «انتهای خیابان مهر» صادر شد

پروانه نمایش «انتهای خیابان مهر» صادر شد اما هنوز زمان قطعی اکران آن مشخص نیست.

کارگردان این فیلم همچنین، در خصوص ساخت فیلم های «مرداب» و «هوای آزاد» عنوان کرد: فیلمنامه های این دو اثر آماده است و منتظر جذب سرمایه جهت ساخت هستیم.

«انتهای خیابان مهر» جدیدترین اثر سینمایی قدکچیان که از «عشق سال های کوچ» به این تغییر نام داد عاشقانه ای است که در ژانر اجتماعی رخ می دهد و قصه دختری را روایت می کند که با پیدا کردن نامه ای در بین کتاب حافظ سیر زندگی اش عوض می شود.

شایان ذکر است؛ فیلمبرداری این فیلم در شیراز و حوالی آن انجام شده است.

کارگردان «کله سرخ» در تکاپوی دریافت مجوز ساخت

کریم لک زاده کارگردان سینما در خصوص جدیدترین حالت ساخت «کله سرخ» گفت: فیلمنامه این اثر آماده ساخت است و اوایل هفته آینده درخواست پروانه ویدیویی را خواهیم داد.

کارگردان «قیچی» با اشاره به همکاری با مهدی رشیدی به عنوان تهیه کننده «کله سرخ» اظهار داشت: «کله سرخ» سومین همکاری من با مهدی رشیدی بعد از فیلم های «قمار باز» و «دختری در میان اطاق» است که به خوبی پیش می رود و برای آینده برنامه های بیشتری در دستور کار داریم.

لک زاده درباره آخرین حالت «در میان اطاق» خاطر نشان کرد: این فیلم آماده نمایش است و برای حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران ارائه شد. امیدواریم که نخستین نمایش آن در این جشنواره باشد.

«گشت ارشاد» در فرودگاه امارات / چه خبر از تولیدات سینمای ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات