طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیخدایا مرا پاکیزه بپذیر

خدایا مرا پاکیزه بپذیر

یک کشته عاقبت کورس انداختن دو خودرو در مراسم عروسی فیلم

از همه کسانی که از من رنجیده اند و حقی بر گردنم دارند طلب بخشش دارم و امیدوارم خداوند مرا با گناه های بسیار بیامرزد.

دفاع مقدس, شهادت, جنگ تحمیلی, خدایا مرا پاکیزه بپذیر

دفاع مقدس, شهادت, جنگ تحمیلی, مهدی باکری
به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس مروری خواهیم داشت بر وصیت نامه سرداران بزرگ 8 سال دفاع مقدس که در راه دفاع از اسلام و وطن به شهادت رسیدند.


وصیت نامه سردار شهید حاج مهدی باکری


وصیت نامه بنده گناهکار مهدی باکری

بسم الله الرحمن الرحیم


یا الله، یا محمد (ص), یا علی (ع)، یا فاطمه زهرا (س)، یا حسن (ع)، یا حسین (ع)، یا علی (ع)، یا محمد (ع)، یا جعفر (ع)، یا موسی (ع)، یا علی (ع)، یا محمد (ع)، یا علی (ع)، یا حسن (ع)، یا حجة (عج) و شما ای ولی مان یا روح الله و شما ای پیروان صادق امام یا شهیدان.

خدایا چگونه وصیت نامه بنویسم در حالیکه سراپا گناه و معصیت، سراپا تقصیر و نا فرمانی ام. گرچه از رحمت و بخشش تو نا امید نیستم ولی ترسم از این است که نیامرزیده از جهان بروم. می ترسم رفتنم خالص نباشد و پذیرفته درگاهت نشوم.


یا رب العفو، خدایا نمیرم در حالیکه از من راضی نباشی. ای وای که سیه روز خواهم بود. خدایا که چقدر دوست داشتنی و پرستیدنی هستی. هیهات که نفهمیدم. خون باید می شد و در رگ هایم جریان می یافت و سلول هایم یا رب یا رب می گفت. خدایا قبولم کن. یا اباعبدالله شفاعت.


آه چقدر لذت بخش است انسان آماده باشد برای دیدار ربش، ولی چه کنم تهیدستم، خدایا قبولم کن.


سلام بر روح خدا نجات دهنده ما از منجلاب عصر حاضر. عصر ظلم و ستم عصر کفر و الحاد، عصر مظلومیت اسلام و پیروان واقعی اش.


عزیزانم اگر شبانه روز شکرگزار خدا باشیم که نعمت اسلام و امام را به ما عنایت فرموده باز کم است.


آگاه باشیم که سرباز راستین و صادق این نعمت شویم. خطر وسوسه های درونی و جهان فریبی را شناخته و برحذر باشیم که صدق نیت و خلوص در عمل تنها چاره ساز ماست. ای عاشقان ابا عبدالله، بایستی شهادت را در آغوش گرفت، گونه ها بایستی از حرارت و شوقش سرخ شود و ضربان قلب تندتر بزند. بایستی محتوای فرامین امام را درک و عمل نمائیم تا بلکه قدری از تکلیف خود را در شکرگزاری بجا آورده باشیم.


وصیت به مادرم و خواهران و برادرهایم و فامیل هایم که بدانید اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست. به یاد خدا باشید و فرامین خدا را عمل کنید. پشتیبان و از ته قلب مقلد امام باشید. اهمیت عمده به نماز و دعاها و مجالس یاد ابا عبدالله و شهدا بدهید که راه سعادت و توشه آخرت است.


همواره تربیت حسینی و زینبی بیابید و رسالت آنها را رسالت خود بدانید و فرزندان خود را نیز همانگونه تربیت بدهید که سربازانی با ایمان و عاشق شهادت و علمدارانی صالح، وارث حضرت ابوالفضل، برای اسلام ببار آیند.


از همه کسانی که از من رنجیده اند و حقی بر گردنم دارند طلب بخشش دارم و امیدوارم خداوند مرا با گناه های بسیار بیامرزد.


خدایا مرا پاکیزه بپذیر


مهدی باکری


1363/1/2


عکس های حضور اردوغان در مراسم افتتاح سومین پل معلق روی تنگه بسفر در ترکیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات