طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیخدمت زیر برق رهبری فرمانده کل قوا برای نیروهای مسلح افتخار است

خدمت زیر برق رهبری فرمانده کل قوا برای نیروهای مسلح افتخار است

چگونه «فرماندهی کل قوا»، «ستاد کل نیروهای مسلح» شد؟

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خدمت زیر برق رهبری فرمانده کل قوا برای نیروهای مسلح افتخار است

ستاد کل, فرمانده, مسلح, خدمت برق رهبری فرمانده کل قوا نیروهای مسلح افتخار

ستاد کل, فرمانده, مسلح
به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرلشکر محمد باقری، فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم رژه نیروهای مسلح که در جوار بارگاه ملکوتی بنیانگذار انقلاب برگزار شد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به ملت شریف ایران اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش ها و رشادت های ملت بزرگ ایران است.


فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: این مسئله که نیروهای مسلح تحت رهبری بزرگترین رهبر کشورهای مسلمان در حال خدمت به ملت ایران است و به حفاظت از مرزها می پردازد یک افتخار بزرگ است.


وی ادامه داد: هیچ گاه ملت ایران آغازگر یک جنگ نبوده و این مسئله نشان می دهد که این ملت همیشه صلح جو است که نمونه آن را می توانید در جنگ هشت ساله عراق علیه جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمایید.


سرلشکر باقری تصریح کرد: دفاع مقدس یکی از بزرگترین برهه های تاریخی برای ملت ایران بود و به صورت آیینه تمام نمایی از دفاع ملت ایران در جنگی بود که تمام جهان در مقابل این کشور ایستاد و نتیجه جز شکست برای آنها نداشت که امروزه کشورهای دیگر نیز از این آیینه نما استفاده نماید.متن حکم فرمانده معظم کل قوا بِه جانشین جدید ستاد کل نیروهای مسلح
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات