طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
خرید تضمینی 531 هزار تن گندم تضمینی از کشاورزان همدانی

خرید تضمینی 531 هزار تن گندم تضمینی از کشاورزان همدانی

خرید تضمینی 6 هزار تن گندم از کشاورزان فارسانی

مدیرعامل کمپانی غله و خدمات بازرگانی منطقه 13 از خرید تضمینی 531 هزار تن گندم به شکل تضمینی به ارزش 6 هزار و 766 میلیارد ریال از کشاورزان خبر داد.

تضمینی, خدمات بازرگانی, کشاورزان, خرید تضمینی تن گندم تضمینی کشاورزان همدانی

تضمینی, خدمات بازرگانی, کشاورزان, خرید, همدانی


به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛علیرضا رنجبرضرابی اظهار داشت: مبلغ 3 هزار و 78 میلیارد ریال معادل 45 درصد از مطالبات با پیگیری های صورت گرفته پرداخت شده که مابقی آن نیز به مرور پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه در پایان فصل خرید سال گذشته 307 هزار تن گندم خریداری شده بود، افزود: امسال 531 هزار تن از این محصول از گندمکاران خریداری شده که نسبت به خرید سال گذشته، بیش از 220 هزار تن معادل 73 درصد افزایش یافته است.

رنبرضرابی از پرداخت 45 درصد از مطالبات گندمکاران در همدان خبر داد و اظهار کرد: تاکنون بیش از 45 درصد از مطالبات کشاورزان بابت تحویل تضمینی گندم در استان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه مانده مطالبات گندم های خریداری شده با اولویت تحویل گندم به مراکز خرید کمپانی در سراسر کشور به مرور پرداخت می‎شود، تصریح کرد: شهرستان های کبودراهنگ و رزن در خرید گندم پیشرو بوده اند.

رنجبرضرابی خاطرنشان کرد: در مراکز خرید شهرستان کبودراهنگ 152 هزار تن و شهرستان رزن 144 هزار تن گندم خریداری شده است.

وی بیان کرد: بیش از 530 هزار تن گندم توسط 60 مرکز خرید مستقر در سراسر استان و در قالب بیش از 66 هزار محموله از کشاورزان تحویل و در مراکز استاندارد نگهداری گندم، ذخیره سازی شده است.

مدیر عامل کمپانی غله و خدمات بازرگانی منطقه 13 افزود: خرید تضمینی گندم هم اکنون توسط یک مرکز خرید در سطح استان ادامه دارد و در صورتی که کشاورزی هنوز گندم خود را به مراکز تحویل نداده، می تواند به سیلوی شهید مفتح مراجعه کند

خرید تضمینی بیش از 15 هزار تن گندم در بروجن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات