طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیخریداران آیفون 7 بخوانند

خریداران آیفون 7 بخوانند

آیفون 7 دارای نسخه 256 گیگابایتی خواهد بود

ورود گوشی های آیفون ۷ به بازار با موج استقبال علاقه مندان در جهان مواجه شده، اما با توجه به ورود قاچاقی این کالا به کشور خریداران این گوشی ها باید به برخی مسایل توجه ویژه ای داشته باشند.

خبرگزاری ایسنا: ورود گوشی های آیفون ۷ به بازار با موج استقبال علاقه مندان در جهان مواجه شده، اما با توجه به ورود قاچاقی این کالا به کشور خریداران این گوشی ها باید به برخی مسایل توجه ویژه ای داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف با بیان اینکه دولت چند کمپانی را برای وارد کردن گوشی های آیفون ۷ تعیین کرده است، اظهار کرد: مرکز توسعه و تجارت حدود ۹ کمپانی را برای این منظور معرفی کرده است که برای وارد کردن گوشی های آیفون مجوز خواهند داشت و با فعال شدن طرح رجیستری، آن دسته از گوشی هایی که به صورت قانونی وارد کشور می شود و عوارض گمرکی داشته باشد، حتما با مشکلی مواجه نخواهد شد.

محمود بنانژاد ادامه داد: تا زمانی که این کمپانی ها مشخص نشده بود، میزان قاچاق بسیار بالا بود. این کمپانی ها نیز به تازگی برای فروش و وارد کردن گوشی های اپل معرفی شده است و پیش از این زیاد واردات گوشی های اپل به شکل غیرقانونی صورت می گرفت.

آیفون 7, آیفون 7, آیفون 7, خریداران آیفون بخوانند

آیفون 7

رئیس اتاق اصناف مشهد خاطرنشان کرد: اگر طرح رجیستری فعال شود، حتما کسانی که پیش از این گوشی اپل خریداری کرده اند، با مشکلی مواجه نخواهند شد و این طرح برای خرید گوشی بعد از آن خواهد بود.  

وی اضافه کرد: متاسفانه براساس آمار بین ۸۰ تا ۹۰ درصد گوشی های بالای یک میلیون تومان به صورت قاچاقی وارد کشور می شود. البته برخی کمپانی ها نیز خدمات بعد از فروش برای این گوشی ها اعمال می کردند که این گارانتی با گارانتی اصلی مختلف است.  

بنانژاد در مورد قیمت گوشی های اپل جدید اظهار کرد: حتما با اعمال عوارض گمرکی قیمت این گوشی ها افزایش خواهد یافت،  اما مزیت آن قانونی بودن است. باید توجه داشت که امروز استفاده از گوشی های همراه از شکل نمایشی و تزیینی خود خارج شده و به عنوان یکی از ضروریات زندگی به شمار می رود. به همین جهت باید تمهیداتی در این زمینه اعمال شود که این نیاز به شکلی قانونی تهیه شود و وارد کردن آن به شکل قاچاق صرفه اقتصادی نداشته باشد.

مقایسه "نوت 7" ، "گلکسی اس 7" و آیفون 6s" در آب فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات