طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخسروی آبی ها همچنان در حسرت تیم ملی

خسروی آبی ها همچنان در حسرت تیم ملی

کی روش شخصیت کاریزماتیکی دارد / همچنان الویت اول فوتبال کشور تیم ملی است

خسرو حیدری که یکی از بازیکنان خوب این روزهای استقلال است به تیم ملی دعوت نشد.


خسرو حیدری خبرآنلاین: خسرو حیدری که یکی از بازیکنان خوب این روزهای استقلال است به تیم ملی دعوت نشد.

خسرو حیدری یکی از خوب های این فصل استقلال است،بدون شک.از زمانی که مصدوم شد تا همین هفته هفتم مقابل ذوب آهن یک استقلال بود و یک خسرو حیدری.بدون اغراق باید گفت هر زمان که خسرو از سمت راست حرکت می کرد استقلال هم راه می افتاد.

او گاهی هم به سمت چپ می زدو گاهی به قلب دفاع.حیدری بعد از روزهای کابوس وار مصدومیت تمام تلاشش را کرده بود تا دوباره چیزی را که از دست داده بود به دست بیاورد،یک چیز با ارزش مثل حضور دوباره در تیم ملی.به همین علت هم بود که سعی می کرد کمتر اشتباه کند،سعی می کرد بیشتر تلاش کند و سعی می کرد طوری بازی کند تا دوباره چشمان کارلوس کی روش را خیره کند اما نشد.وقتی فهرست تیم ملی برای بازی با ارمنستان اعلام شد انگار که جای یک نفر خالی بود و آن خسروی استقلالی ها بود.بازیکنی که به عقیده خیلی از کارشناسان می توانست در این اردو حضور داشته باشد.

با این حال باید به تصمیم کی روش به تفکراتش و به نقشه هایی که در سرش دارد احترام گذاشت  استقلال بعد از تساوی در دربی ذوب آهن را شکست داد و پنج پله در جدول لیگ برتر بالا آمد.هرچند که آبی ها در لیگ پانزدهم و در شش هفته ابتدایی نتایج خوبی نگرفتند اما نمی توان بی تفاوت از کنار بازیکنان با تجربه این تیم مثل خسرو حیدری عبور کرد.

حیدری یکی از بازیکنان خوب استقلال در چند بازی گذشته بوده است. او در بازی با ماشین سازی پاس گل داد و در سمت راست این تیم بهترین عملکرد را داشت. او حتی در دربی هم جزو بهترین های تیمش بود و در بازی با ذوب آهن باز هم پاس گل داد.تلاش های او نشان می داد که دوست دارد جایگاه از دست رفته اش را بعد بگیرد.او که

در دو بازی گذشته تیم ملی حضور نداشت می خواهد خودش را دوباره به کی روش و کادر فنی اثبات کند. بال راست استقلالی ها بعد از دربی با اینکه اجازه گفتگو نداشت، بارها این سوال را از دوستانش پرسیده بود که" آیا کارلوس کی روش به ورزشگاه آمده است"خسرو آنقدر خوب کار کرده بود که منصوریان را هم وادار کرد تا در چند نشست خبری اش به تمجید از او بپردازد:«خوشحالم تیمم بازیکن بزرگی مثل حیدری را دارد و می دانم او می تواند به تیم ملی هم در رسیدن به جام جهانی کمک کند.

کادر فنی نگاه تیزبینی به لیگ برتر دارد و شک ندارم خسرو نادیده گرفته نمی شود.»اما نشد و باور خیلی ها این بود که شاید اشتباهی شده باشد.چون خودکی روش هم پیش از اردوی ایتالیا گفته بودکه خسرو یکی از بازیکنان خوب ملی ما است و شاید در این اردو حضور نداشته باشد اما یکی از اعضای مهم تیم است و در های تیم ملی همیشه بر روی حیدری باز است.

با همین چند جمله کی روش،خسرو  امید زیادی داشت تا برای بازی با کره و ازبکستان در تیم ملی حضور داشته باشد ولی او همچنان باید تلاشش را بیشتر کند و به این فکر کند که کارلوس کی روش هم بازی ها را می بیند و اگر درخشش همین طور ادامه داشته باشد حتما یکی از بازیکنانی است که دوباره پیراهن تیم ملی را بر تن خواهد کرد.

سکان تیم ملی همچنان در دستان لیمو چی و لطف الله نسب
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات