طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
خط بطلان قلم ایرانی بر روی نوشت افزار قاچاق

خط بطلان قلم ایرانی بر روی نوشت افزار قاچاق

حمایت از شرکت های تولید کننده نوشت افزارهای ایرانی اسلامی

حضور و تنوع در نوشت افزار ایرانی خط بطلانی بر لوازم تحریر خارجی است.

لوازم التحریر, ایرانی, اصفهان, خط بطلان قلم ایرانی نوشت افزار قاچاق

لوازم التحریر, ایرانی, اصفهان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رییس اتحادیه لوازم التحریراستان اصفهان با بیان اینکه400 واحد صنفی کتاب و لوازم تحریر در اصفهان فعالیت دارند از خانواده ها خواست از واحدهای صنفی دارای مجوز خرید کنند.

چیت ساز با اشاره به فراوانی لوازم تحریر خارجی در بازار افزود: باید ورود این کالاها از سر منشاء مثل گمرک و مرزها گرفته و تولید کننده ایرانی حمایت شود.

مقاره عابد تولید کننده لوازم تحریر هم گفت: کمپانی ما توان تولید 150 هزار جلد دفترچه را در روز دارد که برای 30 نفر به طور مستقیم در این کمپانی اشتغالزایی شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه هم اکنون کاغذهای بسته بندی شده با کیفیت پایین تر از نمونه داخلی وارد بازار می شود و این خود به صنعت و اشتغال ضربه محکمی وارد می کند.

احمدی ونهری رییس گمرک استان اصفهان هم د رخصوص اقدامات انجام شده گفت: سامانه مانیفست الکترونیک، قبض انبار الکترونیک و سامانه پیامک آنلاین برای دسترسی مردم و نیروی انتظامی از جمله فعالیتهایی است که در زمینه پیشگیری از قاچاق کالاها صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در 4 ماهه امسال 96 میلیون دلار واردات به گمرک اصفهان وارد شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 15 درصد کاهش داشته است

کارشناسان براین باور ند اگر هر یک از جمعیت800 هزار نفری دانش آموزی استان اصفهان 40 هزار تومان لوازم تحریر ایرانی خرید کنند مبلغی معادل 320 میلیارد ریال از خروج ارز پیشگیری می شود و تولید داخلی رونق می گیرد.
استقبال گسترده از نوشت افزار ایرانی و اسلامی برای مدارس فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات