طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیخط حزب الله۵۱؛ حزب الله پیروز است

خط حزب الله۵۱؛ حزب الله پیروز است

«نصر من الله» در خط حزب الله

پنجاه و یکمین شماره هفته نامه خبری - تبیینی خط حزب الله به سه شرط تحقق وعده بسیار نزدیک الهی با عنوان «حزب الله پیروز است» پرداخته است.

رهبر انقلاب, khamenei ir, اخبار سیاسی, خط حزب الله حزب الله پیروز

رهبر انقلاب, khamenei ir, اخبار سیاسی, حزب الله, دفاع مقدس
به نقل از گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، «جوانهایی که امروز در این کشور برای احیاء اسلام، برای اقامه ی دین با جد مشغول کارند، بحمدالله روزبه روز دارند عمده میشوند. اینها همانهایی هستند که به فضل الهی، به حول وقوّه ی الهی، هر دشمنی از جمله آمریکا و صهیونیست را به زانو خواهند فکند.» ۹۵/۶/۳۰


پنجاهمین شماره هفته نامه ی خبری - تبیینی خط حزب الله در سرمقاله این هفته به سه شرط تحقق وعده بسیار نزدیک الهی با عنوان «حزب الله پیروز است» پرداخته است.


نقل از این شماره هفته نامه خط حزب الله نیز به روایت رهبر انقلاب از دوران دفاع مقدس و ایستادگی ملت ایران در کنار امام امت در آن روزهای اولیه ی پیروزی انقلاب اختصاص دارد.


تصویر ویژه این هفته، هفته نامه خط حزب الله به عکس کمتر دیده شده رهبر انقلاب به مناسبت بازگشایی مدارس در یکی از مدارس تهران اختصاص یافته است.


پنجاه و یکمین شماره هفته نامه خط حزب الله به روح پرفتوح عالم مجاهد شهید میثم تمار از صحابی خاصه امیرالمونین علی (ع) تقدیم می شود.


عامل پیروزی های حزب الله به روایت شیخ نعیم قاسم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات