طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیپیراهن شانس استقلال / خطرناکترین مرد جهان

پیراهن شانس استقلال / خطرناکترین مرد جهان

با خطرناکترین مرد دنیا آشنا شوید!

پربازدیدترین اخبار امروز گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان را در این بسته خبری مشاهده کنید.


پیراهن جادویی استقلال، خطرناکترین مرد جهان، بازیگر سینما در لباس مامور نظامی ورزشگاه و پرسپولیسی دوآتشه علیه تیم برانکو از پربازدیدترین اخبار امروز (چهارشنبه 31 شهریور) گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان بود.

در این بسته خبری، 10 خبر پربازدید امروز را مطالعه می کنید:

** چرا S-400های روسی به پرنده های اسرائیل و آمریکا شلیک نکردند؟

شاید این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به محور مقاومت شکل گرفته باشد که چرا سیستم های پیشرفته روسیه که در خاک سوریه مستقر هستند، به اقدام نیروی هوایی آمریکا و پیش تر، تجاوزات رژیم صهیونیستی به آسمان سوریه پاسخ ندادند؟

** عکس/ این پیراهن جادویی برای استقلال شانس می آورد

به نظر می رسد پیراهن غول پیکر منصوریان برای استقلال شانس می آورد.

اسرائیل, پرسپولیس, نیویورک, خطرناکترین مرد دنیا پیراهن شانس استقلال کشف جسد سالم

اسرائیل, پرسپولیس, نیویورک, آمریکا, خاک سوریه, گهر, امیرالمومنین, قوی ترین مردایران, ناصرالدین شاه, پیراهن جادویی استقلال, خودروی تشریفاتی روحانی, کشف جسد سالم

** 4 اشتباه در ورزش که شما را بیمار می کند

وقتی صحبت از ورزش می شود شاید شنیدن نام بیماری در کنار آن کمی عجیب باشد اما ورزش می تواند برای شما مفید باشد و همچنین گاه به سلامتتان آسیب وارد کند.

** جسدی که 9 سال در «دریاچه گهر» نپوسید+ عکس (18+)

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان از پیدا شدن جسدی سالم بعد از گذشت 9 سال در دریاچه گهر خبرداد.

امیرالمومنین, قوی ترین مردایران, ناصرالدین شاه, خطرناکترین مرد دنیا پیراهن شانس استقلال کشف جسد سالم** با خطرناکترین مرد دنیا آشنا شوید!

العالم نوشت: یک نشریۀ انگلیسی قصۀ مرد معروفی به نام بابی را منتشر کرد که نام واقعی او "جان جایرو فالیسکویز” و خطرناک ترین مرد دنیا است زیرا مسئول قتل و مجروح کردن و ارعاب هزاران انسان است.

** عکس/ بازیگر سینما در لباس مامور نظامی ورزشگاه

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه دیدار استقلال و ذوب آهن با لباس ماموران نیروی انتظامی که برای ایفای یک نقش پوشیده بود مشاهده شد.

نیویورک, پیراهن جادویی استقلال, خاک سوریه, خطرناکترین مرد دنیا پیراهن شانس استقلال کشف جسد سالم** قوی ترین مرد ایران در عصر ناصرالدین شاه +تصاویر

حاج ابراهیم یزدی معروف به یزدی بزرگ، پهلوان اول ایران و دارالخلافه قاجار در عصر ناصرالدین شاه بود که به فرمان او از یزد به تهران آمد و بعد شکست حریفان، بازوبند پهلوان اولی را از ناصرالدین شاه دریافت کرد.

** عکس/ خودروی تشریفات روحانی در نیویورک

رییس جمهوری برای کمپانی در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد و در فرودگاه جان اف کندی ، مورد استقبال سفیر و کارکنان دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل قرار گرفت.

کشف جسد سالم, امیرالمومنین, آمریکا, خطرناکترین مرد دنیا پیراهن شانس استقلال کشف جسد سالم** ماری که دست به دامان امیر‏المؤمنین(ع) شد

روزی امیرالمؤمنین(ع) بالای منبر در کوفه خطبه می خواند که ناگهان اژدهایی از یک سوی منبر نمودار شد و آغاز کرد به بالا رفتن از منبر تا اینکه به نزدیکی امیرالمؤمنین(ع) رسید، مردم ترسیدند و خواستند او را از آن جناب دفع کنند، حضرت بدیشان اشاره کرد و... .

** عکس/ پرسپولیسی دوآتشه علیه تیم برانکو

بازیکنی که خودش را یک پرسپولیسی دوآتشه خوانده بود، امروز علیه تیم مورد علاقه اش بازی می کند.

امیرالمومنین, کشف جسد سالم, قوی ترین مردایران, خطرناکترین مرد دنیا پیراهن شانس استقلال کشف جسد سالمجدیدترین اخبار سایتها و خبرگزاری های داخلی و خارجی را هر روز در صفحه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنیدآیا کسی مرد زن نما را که جسدش در خیابان شریعتی کشف شده، می شناسد؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات