طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیتمام شناورهای ما ساخت داخل هستند / در خلیج فارس به دنبال امنیت هستیم نه آشوب

تمام شناورهای ما ساخت داخل هستند / در خلیج فارس به دنبال امنیت هستیم نه آشوب

پیشرفت 92 درصدی ساخت مرحله نخست شرکت صبا فولاد خلیج فارس

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: رزمایش های مشترک ایران با کشورهای همسایه تضمین کننده امنیت خلیج فارس است.

نیروی دریایی سپاه, شناورهای ایران, امنیت خلیج فارس, خلیج فارس دنبال امنیت هستیم آشوبتمام شناورهای ساخت داخل

نیروی دریایی سپاه, شناورهای ایران, امنیت خلیج فارس, دریادار علیرضا تنگسیری, رزمایش های مشترک ایران با همسایگان, خلیج فارس
به نقل از حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در حاشیه رژه بزرگ نیروهای مسلح که در خلیج فارس برگزار شد، این رژه را نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: دشمن از فرسنگ ها دورتر به خلیج فارس می آید، میلیاردها دلار خرج رزمایش می کند و ما هم این حق را داریم که اقتدار و توان خود را در این منطقه به نمایش بگذاریم.


وی با بیان اینکه ما در خلیج فارس به دنبال آشوب نبوده و خواهان امنیت هستیم، گفت: رزمایش های مشترک ایران با کشورهای همسایه می تواند تضمین کننده این امنیت باشد و امروز خلیج فارس از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.


جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه تمام شناورها و سامانه های ما ساخت داخل است، گفت: امروز موشک های بیش از 300 کیلومتر را در داخل کشور می سازیم و همانطور که چند روز پیش نشان داده شد شناور جدیدی هم به نام شهید ناظری با برد 10 هزار کیلومتر ساخته شده است.


تنگسیری اضافه کرد: بیگانگان که به خلیج فارس می آیند به دنبال گرفتن دلار و حقوق هستند اما ما در اینجا از خانه و سرزمین خود دفاع می کنیم.


وی خاطرنشان کرد: نیروی دریایی سپاه تاکنون 2 بار آمریکایی ها، 2 بار انگلیسی ها، یک بار کانادایی ها و یک بار هم استرالیایی ها را که به آب های ایران در خلیج فارس تجاوز کرده بودند، بازداشت کرده است.


ایران به دنبال سیاسی کردن حج و توهین به عربستان است! | شورای همکاری خلیج فارس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات