طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیداعش ده ها نظامی عراقی را اعدام کرد

داعش ده ها نظامی عراقی را اعدام کرد

داعش 9 عراقی را با اره برقی اعدام کرد

تروریست های داعش ویدئویی را پخش کردند که اعدام ده ها تن از سربازان ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی و اعضای شوراهای شهرداری وابسته به دولت این کشور را نشان می دهد.


اعدام, عراق, داعش

خبرگزاری ایسنا: تروریست های داعش ویدئویی را پخش کردند که اعدام ده ها تن از سربازان ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی و اعضای شوراهای شهرداری وابسته به دولت این کشور را نشان می دهد.

به نقل از پایگاه اینترنتی البوابه، گروه تروریستی داعش در ویدئوی منتشر شده تحت عنوان "جهنم مرتدین " گفت: هدف از انتشار این فایل تکذیب بیانات دولت عراق است که مدعی است کنترل کامل نقاط شمال بغداد را در دست دارد.

داعش به رغم اعتراف به عدم کنترل نقاط شمال بغداد تاکید کرد که قادر است شدیدترین خسارات را از طریق حملات ناگهانی به دولت عراق وارد کند.

در این فیلم نیروهای داعش  ده ها تن از سربازان عراقی را از یکی از پایگاه ها اسیر کرده و در اقدامی شبیه جنایت اسپایکر با بستن چشمان آنها همگی را با گلوله اعدام می کنند.

داعش اعلام کرد که لحظه ورود اعضایش به منازل اعضای دولت و شوراهای شهرداری را ثبت کرده است.این گروه تروریستی همچنین تیراندازی به سمت برخی نیروهای عراقی و حمله به پادگان های آنها با استفاده از موشک های کاتوشیا و همچنین حمله به برخی پایگاه های نیروهای عراقی با وسایل منفجره و خودروهای بمبگذاری شده در کنار جاده ها را تایید کرده است.

این گروه تروریستی همچنین به عملیات اعدام دسته جمعی بزرگ در جزیره النباعی و عملیات دیگر در منطقه الطارمیه اشاره کرده است.

داعشی های فراری از جنگ با نیروهای عراقی، اعدام می شوند
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات