طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیداعش ویدئویی از جنایات تازه خود منتشر کرد

داعش ویدئویی از جنایات تازه خود منتشر کرد

تصویر داعش ویدئویی جدید اَز تخریب آثار باستانی تدمر منتشر کرد

گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی باعنوان 'جحیم المرتدین ' تصاویر دلخراشی از اعدام دهها سرباز و حشد الشعبی و سایر افراد توسط عناصر خود را همگانی کرد.

خبرگزاری ایرنا: گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی باعنوان 'جحیم المرتدین ' تصاویر دلخراشی از اعدام دهها سرباز و حشد الشعبی و سایر افراد توسط عناصر خود را همگانی کرد.

در این فیلم ویدیویی که در فضای مجازی منتشرشده داعش اعلام کرده که انتشار این تصاویر برای بطلان ادعای مسئولان دولت عراق درباره سیطره کامل بر نقاط شمال بغداد صورت گرفته است.

به رغم اینکه این گروه تروریستی اعتراف به اینکه شمال بغداد را در اختیار ندارد ولی دراین ویدئو به شدت تلاش کرده نشان دهد می تواند با انجام عملیات خاص ضربه های بسیار سنگینی به دولت عراق وارد کند.

در این تصاویر دیده می شود که داعش دهها سرباز عراقی را از یک سربازخانه به اسارت گرفته و مانند جنایت اسپایکر چشمان آنها را بسته و به زور وارد یک کانال کرده سبعد همه آنها را تیر باران می کند.

در این تصاویر همچنین لحظه های یورش عناصر این گروه تروریستی به افرادی از مسئولان دولت و شوراهای شهر و.. . و نیز هدف قرار دادن آنها در منازلشان نشان داده شده است.

داعش همچنین دراین ویدیو نشان می هد که چگونه برخی نظامیان عراقی را با تک تیرانداز شکار کرده یا با کاتیوشاو سلاح های متوسط به مقرهای آنان حمله می کند.همچنین نحوه بمب گذاری خودروهاو دستگاه ها عراقی خودروهای بمب گذاری شده به نمایش گذاشته شده است.

داعش مدعی شده یکی از این اعدام های جمعی گسترده در جزیره النباعی و بقیه درمنطقه طارمیه انجام شده که به گفته این گروه، دولت می خواهد سنی ها را از آنجا براند و نام آنجا را تغییر دهد.

عکس های تازه منتشر شده از خانه فساد داعش فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات