طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثداماد اعدامی از زندان آزاد شد

داماد اعدامی از زندان آزاد شد

آزادی 10 زندانی با کمک خدام رضوی در یزد

داماد اعدامی که به اتهام قتل خواهرزاده اش هشت سال زندانی بود، با همکاری یک خیر و پرداخت دیه 200 میلیونی دوشب مانده به عید غدیر از زندان آزاد شد.

خبرگزاری ایسنا: داماد اعدامی که به اتهام قتل خواهرزاده اش هشت سال زندانی بود، با همکاری یک خیر و پرداخت دیه 200 میلیونی دوشب مانده به عید غدیر از زندان آزاد شد.

اول تیرماه سال جاری مراسم عقد یک محکوم به اعدامی با دخترجوانی که 28 ساله و فوق لیسانس تربیت بدنی بود در زندان رجایی شهر برگزار شد.

دخترجوان سال گذشته برای ملاقات برادرش به زندان می رود که در این ملاقات زندانی را می بیند و از برادرش درباره جرم هم سلولی اش می پرسد و  در ملاقات بعدی از برادرش می خواهد که شماره اش را در اختیارش  قرار دهد تا بتواند کمکش کند.

در تماس تلفنی از زندان ماجرا را زندانی برای دخترجوان بازگو می کند.

براساس این نقل از، ماجرا از این قرار بود که در سال ٨٨ در خانه ، برادر و خواهرزاده این زندانی با هم بر سر یک جفت کتانی درگیر می شوند، گویا برادرش به خواهرزاده اش می گوید که تو کتانی مرا برداشته ای که وی انکار می کند و زمانی هم که این محکوم به اعدام از خواب بیدار می شود می بیند که برادرش از ناحیه پهلو هدف چاقوی خواهرزاده اش قرار گرفته است. با دیدن این صحنه چاقوی خونین را بر می دارد تا به درگیری آنها پایان دهد که خواهرزاده اش پا به فرار می گذارد و در تعقیب خواهر زاده اش با او درگیر می شود و در دفاع از خود چاقو را به سمت خواهر زاده اش می زند و همین امر  باعث مرگ خواهرزاده اش می شود.

بعد از آن دختر جوان پیگیر کارهای این زندانی می شود و در اول تیرماه هم مراسم عقد آنها در زندان رجایی شهر کرج برگزار شد.

براساس این نقل از، سرانجام یکی از خیرین کشورمان بعد از بازتاب ماجرای آنها درصدد بر می آید که دیه این زندانی را بپردازد و دو روز مانده به عید غدیر با پرداخت دیه ۲۰۰ میلیون تومانی از سوی این خیر و اخذ رضایت از خانواده شاکی از زندان آزاد می شود.

آزادی 9 زندانی در دهه کرامت
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات