طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیدانشجویان علوم پزشکی غیر بومی نگران رزرو خوابگاه نباشند

دانشجویان علوم پزشکی غیر بومی نگران رزرو خوابگاه نباشند

برشی کوتاه از زندگی خوابگاهی دانشجویان پزشکی

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به ظرفیت بالای هزار نفر خوابگاه های دانشجویی از وجود فرصت کافی برای ثبت نام و اختصاص سوییت های ویژه به دانشجویان خبر داد.

هتلینگ خوابگاه های دانشجویی, خوابگاه دانشجویی, وزارت علوم, دانشجویان علوم پزشکی غیر بومی نگران رزرو خوابگاه نباشند

هتلینگ خوابگاه های دانشجویی, خوابگاه دانشجویی, وزارت علوم, دانشگاه علوم پزشکی ایران, رشته های علوم پزشکی

فربد عبادی فرد آذر معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اینکه ظرفیت کافی برای پذیرش همه دانشجویان غیر بومی این دانشگاه فراهم است، افزود: بلافاصله بعد از اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر اعلام نتیجه نهایی ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های علوم پزشکی، دانشجویان غیر بومی سه الی چهار روز فرصت نام نویسی برای رزرو خوابگاه های دانشجویی دارند که هم اکنون این خوابگاه ها ظرفیت 1200 نفر را دارند.


وی با تاکید بر اینکه هیچ دانشجوی غیر بومی بدون خوابگاه نمی ماند، گفت: علاوه بر اینکه ظرفیت و زمان کافی برای ثبت نام و اسکان همه ورودی های جدید خارج از استان تهران در خوابگاه های دانشجوی علوم پزشکی ایران وجود دارد؛ شرایط مشابه با هتل در این اماکن ویژه دانشجویان مهیا است.


معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران با ارائه توضیحات بیشتر در خصوص شرایط هتلینگ خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه، تصریح کرد: هر خوابگاه شامل سوییت های چهار الی شش نفره مجزا با بهترین امکانات رفاهی برای دانشجویان غیر بومی است به گونه ای که بسیاری از ورودی های ترم های گذشته این موضوع را تایید می کنند.


فربد عبادی فرد آذر با بیان اینکه بخش قابل توجهی از بودجه معاونت دانشجویی به ارتقاع کیفیت غذا و شرایط اسکان و فراهم آوری اوقات فراغت مناسب و موثر دانشجویان علوم پزشکی اختصاص پیدا کرده، اظهار داشت: به همین منظور تنها طی سه ماهه نخست امسال 600 دانشجو به قید قرعه و از طریق سفر هوایی به عتبات عالیه فرستاده شده اند؛ اقدامی که هیچ یک از دانشگاه های علوم پزشکی دیگر انجام نداده است. از سوی دیگر 300 دانشجو نیز از اردو های گردشی از جمله سفر به شمال با امکانات کامل بهره مند شده اند.


عکس های اعتراض دانشجویان مهندسی پرتو پزشکی در مقابل وزارت علوم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات