طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیصحبتی برای جذب نوراللهی نداشته ایم | دایی

صحبتی برای جذب نوراللهی نداشته ایم | دایی

ماشین سازی را می بریم / با نوراللهی صحبتی نکردیم | دایی

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی حساسی با ماشین سازی داریم و قبل از رفتن به تعطیلات باید 3 امتیاز این بازی را بگیریم.


علی داییی

خبرگزاری فارس: علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، گفت: در ابتدا عید غدیر خم را به همه شیعیان تبریک می گویم. امیدوارم که خبرهای ناگوار نشنوید و همیشه عید باشد و فوت داور جوانمان را تسلیت می گویم ما فردا بازی حساسی با ماشین سازی داریم اما متأسفانه بازی قبل عمده خوب نبودیم.

وی ادامه داد: ما فردا در زمین خودمان باید بازی می کنیم و به دنبال سه امتیاز هستیم. از طرف دیگر تیم ماشین سازی تیم خوبی است و مربی آن از دوستان خوب من است. امیدوارم به جز بازی فردا در سایر بازی ها موفق باشند. ما فردا سه امتیاز را می خواهیم تا با آرامش به تعطیلات برویم.

دایی درباره تعطیلات لیگ برتر که از پس از هفته هفتم شروع می شود، اظهار داشت: کاری از دست ما ساخته نیست. باید بسازیم و بسوزیم. کار خودمان را انجام دهیم. هرچه بگوییم تأثیر ندارد البته باید از تیم ملی حمایت کرد تا بتوانند موفق باشد چرا که دو بازی حساس دارد و همین دو بازی می تواند حالت صعود تیم ملی به جام جهانی را مشخص کند.

سرمربی نفت تهران، در خصوص شایعه پیوستن احمد نوراللهی به این تیم، افزود: من صحبتی با او نکردم و تقریباً می توان گفت که او هم صحبتی با ما نداشته است اما ما در تعطیلات لیگ چند بازیکن خارجی را تست خواهیم کرد چرا که باید قطعا بازیکن بگیریم. ما در حال حاضر به زحمت 18 نفر می شویم و سر بازی ها می آییم اما سعی می کنیم با گرفتن بازیکنان خوب تیممان را تقویت کنیم. البته اگر پرسپولیس نوراللهی را آزاد بگذارد خود من دوست دارم او را جذب کنم اما صحبتی در این خصوص انجام نشده است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری فارس، در مورد اینکه در تقدیر مربیگری او این است که باید با مشکلات مالی در تیم هایی که کار می کند روبه رو شود، اظهار داشت: به هر حال فوتبال ما این است و به جز چند تیم که مربیانش با آرامش کار می کنند اکثر تیم ها مشکلات مالی دارند. شاید بتوانم بگویم 50 درصد تیم ها دچار مشکل هستند اما قسمت من هم این بوده که این طور کار کنم.

علی دایی و علی کریمی بالاخره آشتی می کنند؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات