طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیماشین سازی را می بریم / با نوراللهی صحبتی نکردیم | دایی

ماشین سازی را می بریم / با نوراللهی صحبتی نکردیم | دایی

کاپیتان ماشین سازی تمدید کَرد

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: خطیبی یکی از دوستان خوب من است اما باید فردا ماشین سازی را شکست دهیم تا همچنان جز مدعیان قهرمانی در لیگ باشیم.

رسول خطیبی, نوراللهی, فوتبال, دایی ماشین سازی بریم نوراللهی صحبتی نکردیم

رسول خطیبی, نوراللهی, فوتبال, ماشین سازی, لیگ برتر, علی دایی
به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی اظهار داشت: عید غدیر را به همه تبریک می گویم.

وی افزود: فردا یک بازی حساس داریم و متاسفانه در بازی قبلی خیلی خوب نبودیم و نتوانستیم برنده بازی شویم اما تمام تلاش خود را می کنیم تا فردا در زمین خودمان تمام امتیازات را کسب کنیم. ماشین سازی تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و همچنین خطیبی از دوستان من است و به غیر از بازی فردا برایش آرزوی موفقیت می کنم.

دایی درباره تعطیلات لیگ گفت: شریط لیگ فوتبال ایران همین است و دیگر اعتراض کردن هم فایده ای ندارد و ما باید به فکر این باشیم که چگونه با این تعطیلات بسازیم. تیم ملی 2 بازی حساس دارد که امیدوارم با پیروزی پشت سر بگذارد.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: ما صحبتی با نورالهی نداشتیم و او هم صحبتی با ما نداشته که به نفت بیاید. ما در تعطیلات 3، 4 بازیکن دیگر را تست می کنیم تا به ما اضافه شوند. باید با شرایطی که داریم، بازیکن اضافه کنیم. باید با گرفتن بازیکن خوب، تیم را تقویت کنیم. در صورتی که پرسپولیس نوراللهی را آزاد کند، ما دوست داریم او را جذب کنیم اما فکر نمی کنم این اتفاق رخ دهد.

دایی درباره بدهی نفت بیان داشت: متاسفانه فوتبال ما همین است. به غیر از چند تیم که با آرامش کار می کنند، اکثر تیمها این مشکلات را دارند. 5، 6 تیم مشکل ندارند و سایرین با مشکل دست و پنجه نرم می کنند. قسمت این بوده که ما با این شرایط کار کنیم.

جدایی بازیکن تازه وارد ماشین سازی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات