طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدختران والیبال ایران صبح پنج شنبه به ایران بازمی گردند

دختران والیبال ایران صبح پنج شنبه به ایران بازمی گردند

دختران والیبال ایران آماده نبرد با آسیایی ها

تیم ملی والیبال بانوان ایران بعد از کسب عنوان ششمی مسابقات AVC کاپ زنان آسیا، صبح پنح شنبه به ایران باز خواهد گشت.

بازی های والیبال کنفدراسیون اسیا, تیم ملی والیبال بانوان ایران, والیبال آسیا, دختران والیبال ایران صبح شنبه ایران بازمی گردند

بازی های والیبال کنفدراسیون اسیا, تیم ملی والیبال بانوان ایران, والیبال آسیا, والیبال بانوان اسیا
به نقل از خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی والیبال بانوان بعد از حضور در 2 تورنمنت جام باشگاه های آسیا و جام کنفدراسیون زنان آسیا، و کسب عناوین پنجمی و ششمی این مسابقات، فردا شب ویتنام را ترک خواهد کرد و پنج شنبه صبح به تهران می رسد.


شاگردان مایدا چیچیچ ساعت 9:45 صبح پنج شنبه ( یکم مهر) به فرودگاه امام خمینی تهران می رسند. مایدا چیچیچ سرمربی اسلونیایی تیم ملی والیبال بانوان، از فرودگاه دبی راهی کشورش خواهد شد تا چند روز استراحت کرده بعد از آن برای حضور در اردوی استعدادیابی والیبال بانوان به ایران بازگردد.


دختران والیبال ایران در هر دو تورنمنتی که حضور پیدا کردند موفق به کسب نتایج خوب شده و رده قبلی خود در این دو تورنمنت را بهبود بخشیدند.


شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرنوش شیخی، زینب گیوه، مهسا صابری ، سودابه باقرپور، نگار کیانی، و مهسا کدخدا و نگین شیرتری 12 بازیکن کمپانی کننده در این دو تورنمنت بودند.


مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و سپیده سادات هاشمی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال ایران را در این مسابقات همراهی کردند.

عبور سخت ژاپن از سد دختران والیبال ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات