طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
درخشش دانش آموز سمنانی در جشنواره نوجوان سالم

درخشش دانش آموز سمنانی در جشنواره نوجوان سالم

درخشش دانش آموزان هم استانی در جشنواره نوجوان سالم

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از کسب رتبه سوم کشوری توسط دانش آموز سمنانی در پنجمین جشنواره کشوری نوجوان سالم خبرداد.

دانش آموز سمنانی, درخشش, جشنواره, درخشش دانش آموز سمنانی جشنواره نوجوان سالم

دانش آموز سمنانی, درخشش, جشنواره, نوجوان سالم
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، کیمیا نیک کار دانش آموز پایه هشتم دبیرستان دوره اول هجرت شهرستان سمنان توانست رتبه سوم در رشته فیلم داستانی را در پنجمین جشنواره کشوری نوجوان سالم کسب کند.
محمدرضا دنیا با اعلام این خبر افزود: این جشنواره هر ساله با هدف ترویج نهضت فرهنگی جلوگیری از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد در سطح کلیه مدارس کشور برگزار مییشود.
وی توسعه همکاری و هم افزایی برای ترویج شیوه های زندگی سالم با رویکرد دینی و ملی و جلوگیری از گرایش به رفتارهای پرخطر مانند دخانیات ،اعتیاد،خشونت را از مهمترین اهداف این جشنواره عنوان کرد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان تصریح کرد: شناسایی و رشد استعدادها ، افزایش مهارتها ، ارتقا سطح آگاهی دانش آموزان و تقدیر وتجلیل از فعالان بخصوص دانش آموزان و همکاران برگزیده از دیگر محور های این جشنواره بود.
گفتنی است؛پنجمین جشنواره کشوری نوجوان سالم در دو بخش خلاقیت های دانش آموزی در رشته های نقاشی، عکس، مقاله، نشریه دیواری، چندرسانه ای و نرم افزار ، فیلم و ایده پردازی و ابتکارات مدرسه ای در رشته ای پروژه های ابتکاری پیشگیری،الگوها و فنون آموزش و تدریس جلوگیری در کلاس و محصولات و منابع کمک آموزشی و فرهنگی جلوگیری در سطح کشوری برگزار گردید.
اختتامیه پنجمین جشنواره کشوری نوجوان سالم به میزبانی اصفهان برگزار گردید و از برگزیدگان در این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

درخشش دانش آموزان کردستانی درجشنواره کشوری نوجوان سالم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات