طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
درخشش دانشجویان دانشگاه تبریز در مسابقات ریاضی دانشجویی کشور

درخشش دانشجویان دانشگاه تبریز در مسابقات ریاضی دانشجویی کشور

درخشش دانشجویان دانشگاه تبریز در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشگاههای سراسر کشور

تیم دانشجویی دانشگاه تبریز در چهلمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور خوش درخشیدند.

تبریز, مسابقات ریاضی, درخشش دانشجویان, درخشش دانشجویان دانشگاه تبریز مسابقات ریاضی دانشجویی کشور

تبریز, مسابقات ریاضی, درخشش دانشجویان, آذربایجان شرقی, دانشگاه تبریز

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛در این دوره از مسابقات، تیم دانشجویی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز، به سرپرستی افشین بهمرام، عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی این دانشگاه، با کسب یک مدال نقره، توسط سجاد نصیرزاده و یک مدال برنز از سوی آیلار موسوی در بین تیم های 37 دانشگاه کشور مقام ششم تیمی را به دست آوردند.

همین نقل از حاکی است:در این مسابقات تیم دانشجویی دانشگاه تبریز همچنین جایزه بیشترین پیشرفت را بین دانشگاه های کشور در سه سال اخیر کسب و لوح تقدیر دریافت کرد.

یادآور می شود: در این لوح که از سوی محمد علی دهقان، رییس انجمن ریاضی ایران به رییس دانشگاه تبریز اهداء شد، آمده است: ارتقاء رتبه تیم ریاضی دانشگاه تبریز در سه دوره متوالی جز با همت دانشجویان کمپانی کننده و تلاش و کوشش همکاران دانشکده ریاضی و مسئولان آن دانشگاه میسر نبوده است. این تیم از رتبه پانزدهم در سال 1393 به رتبه دهم در سال 1394 و رتبه ششم در سال 1395 ارتقاء پیدا کرده است.

این پیشرفت را به جنابعالی و همکاران دانشکده ریاضی آن دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید است که آن دانشگاه چون گذشته یکی از محورهای پیشرفت جامعه علمی کشور باشد.

لازم به ذکر است:در چهلمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور، دانشگاه های شریف، تهران و صنعتی اصفهان به ترتیب رتبه اول تا سوم را بدست آوردند.درخشش دانشجویان دانشگاه یزد دَر المپیاد علمی، دانشجویی کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات