طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیدرخواست مادر شهید مدافع حرم از جشنواره عمار

درخواست مادر شهید مدافع حرم از جشنواره عمار

فیلم درخواست فرزند شهید مدافع حرم از مادرش

مادر شهید شیردل بعد از تماشای مستند «برادران» گفت: از اکران کنندگان این مستند تشکر می کنم و خواهش می کنم هر کسی که می تواند تلاش کند که این مستند در سراسر شهرهای کشور نمایش داده شود.

مدافع حرم, جشنواره عمار, شهادت, درخواست مادر شهید مدافع حرم جشنواره عمار

مدافع حرم, جشنواره عمار, شهادت, مادر شهید

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه اکران های سراسری «خیبر 95» که طی آن تعدادی از آثار منتخب چهاردهمین جشنواره فیلم مقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس در شبکه اکران مردمی جشنواره عمار به نمایش درمی آیند، اهالی شهرک شهید فکوری در مسجد امیرالمومنین(ع) به تماشای مستند برگزیده «برادران» نشستند.

درخواست مادر شهید مدافع حرم از جشنواره عمار

در حاشیه این اکران که به صورت بلیط فروشی اختیاری برگزار شد و از محل آن، مبلغ 120 هزار تومان جمع آوری شد، مادر شهید مدافع حرم علی اصغر شیردل، به تمجید از مستند «برادران» پرداخت.


مادر شهید شیردل بعد از تماشای این مستند گفت: «از اکران کنندگان این مستند تشکر می کنم و خواهش می کنم هر کسی که می تواند تلاش کند که این مستند در سراسر شهرهای کشور نمایش داده شود».


خواهر شهید مدافع حرم، مهدی نوروزی هم که سوژه اصلی این مستند است، درباره این اثر اظهار داشت: «مادرم، وقتی از نمایش این فیلم در این محل(مسجد) خبردار شد، بسیار خوشحال شدند و از من خواست که قطعا در محل اکران مستند حضور داشته باشم و از کسانی که برای اکران این مستند زحمت کشیده اند، تقدیر و تشکر کنم».


مستند «برادران» به کارگردانی مهدی نقویان به بررسی یکی از موضوعات جنجالی در جریان فتنه 88 می پردارزد که طی آن رسانه های معاند با استناد به یک عکس، از حضور نیروهای حزب الله لبنان در کنار نیروهای ایرانی برای کنترل اتفاقات خبر می دهند. «برادران»، در ششمین جشنواره عمار هم توانست جایزه ویژه «موازییک مرگ بر آمریکا» را کسب کند.


با همکاری دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در قالب طرح اکران «خیبر95» منتخبی از آثار چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت همزمان با هفته دفاع مقدس از 25 شهریور الی 10 مهر در مناطق متفاوت کشور به اکران در می آیند.

همچنین علاقه مندان جهت ثبت نام و تهیه بسته فیلم «خیبر 95» می توانند نام خود را همراه با نام شهرستان خود به سامانه پیامکی 30001801 ارسال کنند.

منبع: مشرق

فیلم خوش و بش مادر شهید مدافع حرم با پیکر فرزندش
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات