طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
50 درصد سرشماری 95 مربوط به اصفهان است

50 درصد سرشماری 95 مربوط به اصفهان است

7 درصد بیشتر از نرخ بیکاری کشور / نرخ بیکاری استان اصفهان 2

فرماندار اصفهان گفت: در سرشماری سال جاری 50 درصد سرشماری تنها مربوط به شهرستان اصفهان است.

سرشماری نفوس و مسکن, کفیل, اصفهان, درصد سرشماری مربوط اصفهان

سرشماری نفوس و مسکن, کفیل, اصفهان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،فضل الله کفیل در نسشت مشترک مربوط به سرشماری نفوس و مسکن از 25 مهرماه تا 25 آبان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی ازرویدادهای مهم در هر مقطع کنونی که به صورت پنج ساله برگزار می شود سرشماری نفوس و مسکن است.

وی با بیان اینکه در سرشماری نفوس و مسکن سال 1390، 44 درصد کلانشهر اصفهان مورد سرشماری قرار گرفت، اضافه کرد: این در حالی است که در سرشماری سال جاری 50 درصد سرشماری تنها مربوط به شهرستان اصفهان است.

فرماندار اصفهان ادامه داد: دستورات اجرایی به منظور بهتر برگزار شدن برنامه سرشماری به آموزش و پرورش و ناوگان اتوبوس رانی ابلاغ شده و در این خصوص لازم است شهرداری و آموزش و پرورش در نصب بنر کمک رسانی کنند.

کفیل با اشاره به اینکه پکیج اطلاع رسانی از طریق مدارس در سراسر استان پخش می شود، افزود: در تاریخ 5 مهرماه دوشنبه زنگ سرشماری در یک واحد پسرانه زده خواهد شد. البته به صورت سمبلیک در روز شنبه زنگ سرشماری نفوس و مسکن همراه با زنگ شروع مدارس نواخته می شود.

وی با اشاره به نحوه صحیح اطلاع رسانی در سطح شهر، خاطر نشان کرد: بسته تبلیغاتی شهرداری جدا از بسته تبلیغاتی فرمانداری است. بنابراین این بسته باید یک بسته جامع باشد و سقف انتظار از شهرداری این است که 50 درصد هزینه تبلیغات را برعهده گیرد.

فرماندار اصفهان با اشاره به برگزاری بخشی از سرشماری به صورت الکترونیکی گفت: حوزه فناوری نباید کوچک ترین مشکلی در خصوص ثبت اطلاعات داشته باشد.

افزایش ۵ درصدی مصرف برق در اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات