طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریدرمیان بودن پای زن دیگری در جدایی آنجلینا؟

درمیان بودن پای زن دیگری در جدایی آنجلینا؟

خودکشی پایان تلخ زندگی دانشجوی شیرازی

وکیل خانواده جولی پیت، رابرت آفر در بیانیه ای درباره دادخواست آنجلینا اعلام کرد: «آنجلینا جولی برای پایان دادن به زندگی مشترک دادخواست داده است. این تصمیم برای سلامت خانواده است. آنجلینا اظهار نظر نخواهد کرد و درخواست می کند در این مقطع زمانی به حریم خصوصی خانواده احترام بگذارید.»

وب سایت کافه سینما: وکیل خانواده جولی پیت، رابرت آفر در بیانیه ای درباره دادخواست آنجلینا اعلام کرد: «آنجلینا جولی برای پایان دادن به زندگی مشترک دادخواست داده است. این تصمیم برای سلامت خانواده است. آنجلینا اظهار نظر نخواهد کرد و درخواست می کند در این مقطع زمانی به حریم خصوصی خانواده احترام بگذارید.»

بازیگران هالیوود, آنجلینا جولی, براد پیت, درمیان بودن پای زن جدایی آنجلینا

براد پیت, آنجلینا جولی, بازیگران هالیوود


در خبرها اعلام شده که لورا واسر وکالت آنجلینا را برای طلاق برعهده دارد. او چندی پیش وکالت جانی دپ را برای پرونده جدایی از امبر هرد برعهده داشت. به هر حال سایت TMZ که اولین بار خبر را منتشر کرد می نویسد: «شخص سومی» مقصر این جدایی نیست و تصمیم جولی و پیت برای جدایی صرفا به علت سیاست های براد پیت در تربیت فرزندان است. اما منابعی به این سایت گفته اند که آنجلینا به خاطر اینکه براد پیت کوکائین و احتمالا نوشیدنی های الکی مصرف می کند ؛ تحملش تمام شده است و این چیزی است که جولی با «مشکل خشم» از آن  یاد می کند. همانطور که پیشتر خواندید جولی درخواست نگه داری فرزندان و حضانت مشترک را داده است.

براد پیت, بازیگران هالیوود, آنجلینا جولی, درمیان بودن پای زن جدایی آنجلینا

آنجلینا جولی, بازیگران هالیوود, براد پیت, درمیان بودن پای زن جدایی آنجلینا


یک سایت دیگر page six نقل از داد که تصمیم جدایی بعد از کشفیاتی بود که کارآگاهی خصوصی درباره براد پیت داشته است. گویا آنجلینا جولی یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده بود. چون احساس می کرد که براد پیت در دوران فیلمبرداری فیلم جدیدش به او خیانت می کند و همین طور هم بود و این کشف تیرخلاص شد.»

در ادامه این سایت می نویسد که براد پیت و ماریون کوتیار در دوران فیلمبرداری فیلم جدیدشان رابطه صمیمی پیدا کرده اند.

خودکشی، پایان تلخ زندگی دانشجوی شیراز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات