طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیشانس کمی برای شکست برزیل داریم | درودگر

شانس کمی برای شکست برزیل داریم | درودگر

شکست بسکتبال میزبان از بانوان سامورایی / برزیل 66 - ژاپن 82

رئیس اسبق کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: تعطیلی 8 ماه لیگ برتر فوتسال منفعت طلبانه بود.

خبرگزاری فارس: رئیس اسبق کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: تعطیلی 8 ماه لیگ برتر فوتسال منفعت طلبانه بود.

صادق درودگر در مورد نتایج تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی گفت: بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتسال زحمت خود را کشیدند اما نتایجی که در این رقابت ها کسب کردیم تا امروز مطلوب نبوده است. ناظم الشریعه به عنوان سرمربی و علی صانعی به عنوان سرپرست تیم ملی فوتسال بهترین نفرات فوتسال ایران نیستند اما حتما در نتایج نه چندان درخشان تیم ملی فوتسال در جام جهانی فقط آنها نباید پاسخگو باشند زیرا این افراد تمام تلاش خود را کردند.

وی ادامه داد: آقایان افتخاری و ترابیان در این مورد باید پاسخگو باشند زیرا لیگ فوتسال 8 ماه تعطیل و این مساله باعث دوری بازیکنان از شرایط مسابقه شد. بازیکنان از نظر روحی و روانی به هیچ عنوان در شرایط حضور در جام جهانی فوتسال نبودند.برنامه ریزی فدراسیون برای حضور قدرتمندانه تیم ملی در جام جهانی فوتسال مطلوب نبود.

رئیس اسبق کمیته فوتسال فدارسیون فوتبال با اشاره به وعده های انتخاباتی مهدی تاج گفت: ایشان قبل از رئیس شدن اعلام کردند که 4 سازمان در فوتبال ایجاد می کنند یکی از این سازمان ها ، سازمان فوتسال و فوتبال ساحلی بود. مهدی تاج آدم با برنامه ای است و باید این وعده اش را محقق کند. از همین الان باید برای حضور قدرتمندانه در جام جهانی بعدی برنامه داشته باشیم. زیرا ما شانس کمی برای پیروزی مقابل برزیل داریم و از الآن باید به فکر آینده بود.

درودگر با اشاره تعطیلی 8 ماه لیگ برتر فوتسال عنوان کرد: تعطیلی لیگ فوتسال منفعت طلبانه بود و اکنون آسیب ناشی از این تعطیلی منفعت طلبانه را در جام جهانی دیدیم. نهال فوتسال در حال بارور شدن بود اما رسیدگی کم در سال های اخیر باعث شد که شرایط فوتسال دیگر مثل گذشته مطلوب و ایده آل نباشد.

وی ادامه داد: در گذشته ای نه چندان دور فوتسال پخش مستقیم از شبکه سه داشت و به همین علت بخش خصوصی تمایل زیادی به تیمداری در رشته فوتسال نشاند داد و 14 تیم خصوصی در لیگ برتر فوتسال داشتیم. در حال حاضر هم می توان بخش خصوصی را مثل  گذشته به حضور در فوتسال ترغیب کرد اما باید بدانیم که اندیشه های مان در فوتسال را باید تغییر بدهیم. فوتسال در گذشته نه چندان دور پس از فوتبال دومین ورزش گروهی مورد توجه بود اما اکنون والیبال از فوتسال پیشی گرفته است باید اندیشه های جدیدی به فوتسال اضافه شوند.افراد توانمند در فوتسال عمده داریم و باید از آنها استفاده کنیم.

شانس وزنه برداران ایران برای شکستن رکورد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات