طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشی9 درگیری میان بازیکنان بارسلونا و اتلتیکو

9 درگیری میان بازیکنان بارسلونا و اتلتیکو

9 درگیری میان بازیکنان بارسلونا و اتلتیکو

نگاهی به تمامی درگیری های میان بازیکنان بارسلونا و اتلتیکو مادرید طی سال های اخیر داریم.

طرفداری: در جریان تساوی 1-1 بارسلونا و اتلتیکو مادرید، درگیری لفظی و فیزیکی میان فیلیپه لوئیس و لوئیس سوارز رخ داد. به نقل از مارکا، به مرور 9 درگیری میان بازیکنان دو تیم طی چند سال اخیر می پردازیم:


1.تکل وحشتناک توماس اویفالوشی بر روی پای لیونل مسی


در سپتامبر 2010 تکل و خطای وحشتناک توماس اویفالوشی بر روی پای راست لیونل مسی، این نگرانی را به وجود آورد که ستاره آرژانتینی برای مدتی طولانی از میادین دور خواهد بود و آیا مسی به فرم قبلی خود باز خواهد گشت؟


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو

بارسلونا2. تمسخر خیمنز توسط آلبا


در کوپا دل ری سال گذشته، بعد از برخوردی که خوزه خیمنز با جوردی آلبا داشت، آلبا وزن خیمنز را مورد تمسخر قرار داد.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو3. فیلیپه لوئیس مطبوعات و لالیگا را به محافظت از لیونل مسی متهم کرد


دقیقا قبل از پایان نیمه اول، فیلیپه لوئیس بعد از برخورد با لیونل مسی و ضربه ای که به زانوی او وارد آورد، از زمین مسابقه اخراج شد. اگرچه این مدافع برزیلی اعتراف کرد که سزاوار دریافت کارت قرمز بوده است، اما اذعان کرد که ضربه او ناشی از حمایت و محافظت مطبوعات و لالیگا از لیونل مسی بوده است.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو4. کبودی چشم دیگو گودین


در زمین مسابقه گاها حتی هموطنان تبدیل به دشمن می شوند. لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا که برای زدن ضربه سر به هوا برخواسته بود، با ضربه زدن به گودین، زیر چشم وی را کبود کرد.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو5. تکل خیمنز بر روی مچ پای نیمار


در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری، خوزه خیمنز برای توقف نیمار هیچ راهی جز یک تکل پیدا نکرد که عاقبت آن مچ پای خونین ستاره برزیلی بارسلونا بود.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو6. مشکلات نیمار با اتلتیکو مادرید


خوانفران، فرناندو تورس، گابی ... ستاره برزیلی بارسلونا فرد محبوبی در استادیوم ویسنته کالدرون نیست و در بسیاری موارد و با اشخاص متعددی درگیری داشته است.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو7. خوانفران با یادآوری شکست 7-1 برزیل مقابل آلمان، نیمار را تحریک می کند


خوانفران اقدام به تحریک نیمار می کند و شکست 7-1 برزیل در نیمه نهایی جام جهانی 2014 در مقابل آلمان را به او یادآوری می کند.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو8. درگیری در بین دو نیمه در خارج از تونل


فرناندو تورس کلمه ای به نیمار می گوید و درگیری آغاز می شود و کادر فنی دو تیم نیز در این درگیری دخیل می شوند.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو9. برخورد لوئیس سوارز با فیلیپه لوئیس و درگیری لفظی این دو بازیکن


اپیزود پایانی این بخش، به عصبانیت فیلیپه لوئیس از خطای لوئیس سوارز باز می گردد که بعد از دیدار عکسی از پای مصدومش را در شبکه های اجتماعی قرار داد و لوئیس سوارز در پاسخ گفت که فوتبال یک بازی مردانه است.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, درگیری بازیکنان بارسلونا اتلتیکو

فیلم بهترین دریبل های بازیکنان بارسلونا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات