طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدرگیری بین سپاهانی ها و پرسپولیسی ها

درگیری بین سپاهانی ها و پرسپولیسی ها

درگیری شدید بین گروه های مسلح کرد و گروه تکفیری صهیونیستی داعش فیلم

هواداران سپاهان در نیمه نخست دیدار تیم خود مقابل پرسپولیس تهران به میزان قابل توجهی نسبت به داور مسابقه شعار سر دادند و او را داور پرسپولیسی خواندند.

خبرگزاری تسنیم: حواشی نیمه نخست دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور به شرح زیر است:


هواداران سپاهان که در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور داشتند، پس از اعلام صحنه آفساید از سوی داور مسابقه از تلویزیون ورزشگاه به بررسی این صحنه می پرداختند.


درهای ورزشگاه فولادشهر اصفهان که از یک ساعت مانده به شروع مسابقه بسته شده بود، در دقیقه 35 مسابقه باز شد و تعداد دیگری از تماشاگران راهی ورزشگاه فولادشهر اصفهان شدند.


در دقیقه 37 مسابقه به علت خطای پدرو هنریکه روی بازیکنان پرسپولیس، بین بازیکنان دو تیم درگیری به وجود آمد. در این صحنه، محسن مسلمان و پدرو هنریکه، بازیکنان پرسپولیس و سپاهان با یکدیگر درگیر شدند اما درگیری در نهایت با وساطت داور مسابقه ختم به خیر شد.


داور مسابقه در این صحنه به پدرو هنریکه بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان کارت زرد نشان داد.


در صحنه اعتراض انریکه به داور مسابقه پس از دریافت کارت زرد، هواداران سپاهان آغاز به فحاشی علیه داور مسابقه کردند اما مهدی اخوان، سرپرست سپاهان با حرکات دست خود از تماشاگران خواست که این کار را ادامه ندند.


با باز شدن درهای ورزشگاه در دقیقه 35 مسابقه، هواداران سپاهانی و پرسپولیس به سمت سکوهای ورزشگاه فولادشهر هجوم آوردند و در اندک فضای باقیمانده استقرار یافتند.


در دقایق پایانی نیمه نخست مسابقه، هواداران مسابقه علیه داور مسابقه آغاز به سر دادن شعار کردند و او را "داور پرسپولیسی" خواندند.


جنب و جوش جایگاه خبرنگاران ورزشگاه فولادشهر اصفهان امروز بسیار بیشتر از روزهای عادی بود و خبرنگاران در هر صحنه به سمت تلویزیون استقرار یافته در جایگاه هجوم می آوردند و به تحلیل فنی اتفاقات می پرداختند.


عبدالله ویسی در دقایق پایانی نیمه نخست بازی، با عصبانیت نسبت به تلف شدن وقت ها معترض بود.


هواداران سپاهان همچنین در دقایق پایانی نیمه نخست بازی همچنان وارد ورزشگاه می شدند و در نهایت بر سکوها و هر جایی که ممکن بود، جای می گرفتند.


عبدالله ویسی در ثانیه های پایانی نیمه نخست بازی به سمت داور چهارم مسابقه رفت و اعتراض خود را نسبت به عملکرد داوران بازی اعلام کرد؛ هواداران سپاهان در این صحنه باز هم علیه داور بازی شعار سر دادند.


محرم نویدکیا و بازیکنان ذخیره سپاهان در بین دو نیمه زیر نظر مربی بدنساز سپاهان به گرم کردن پرداختند.

درگیری خشن بین جادوگران پیش اَز مسابقه فوتبال +فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات