طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدرگیری قطری ها بر سر قرارداد منتظری

درگیری قطری ها بر سر قرارداد منتظری

شهادت یِک سرباز دَر درگیری با قاچاقچیان

مدیر تیم فوتبال باشگاه الاهلی قطر پاسخ انتقاد نایب رئیس پیشین این باشگاه در خصوص تمدید قرارداد ملی پوش ایرانی را داد.

خبرآنلاین: خالد شبیب، نایب رئیس پیشین باشگاه الاهلی قطر چند روز قبل در گفتگو با یکی از روزنامه های قطری از تمدید قرارداد پژمان منتظری توسط مسئولان این تیم با توجه به غیبت او در بسیاری از بازی های فصل گذشته الاهلی به علت مصدومیت انتقاد کرده بود.


سلمان، رئیس تیم فوتبال باشگاه الاهلی امروز (پنجشنبه) درباره این این انتقاد خالد شبیب به روزنامه الرایه قطر گفت: خالد شبیب را به عنوان یک برادر دوست دارم، اما حرف های او را نشانه ای از بیدار شدن وجدانش می دانم! شبیب باید اول خودش را در این رابطه سرزنش کند، زیرا او فصل قبل قرارداد دو ساله ای با پژمان منتظری منعقد کرده بود که اعتقاد داشت بازیکن خوبی است. شبیب مسئول این کار است و قطعا می دانست منتظری بازیکن موثری برای الاهلی خواهد بود که این قرارداد را امضا کرد.

پژمان منتظری، ملی پوش ایرانی به علت مصدومیت در بازی تیم های ملی ایران و چین در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ناحیه کتف مصدوم و تحت عمل جراحی قرار گرفت. باشگاه الاهلی قطر نیز برای پر کردن جای خالی منتظری مجبور به استخدام موقت سه ماهه سید محمد عدنان، مدافع ۳۳ ساله بحرینی شد.

واکنش سرمربی سابق سر خ ها بِه درگیری برانکو وَ کی روش
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات