طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخورشیدی طوری سوت زد متهم نشود | دست نشان

خورشیدی طوری سوت زد متهم نشود | دست نشان

دستیار پاپ به سوءاستفاده جنسی متهم شد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مساوی برای ما و پدیده حکم شکست را داشت و این نتیجه به درد هیچ تیمی نمی خورد.

خبرگزاری تسنیم: نادر دست نشان در نشست خبری پس از تساوی 3 بر 3 تیمش مقابل پدیده گفت: این مساوی برای هر دو تیم حکم شکست را داشت و این نتیجه به درد هیچ کدام نمی خورد. ما روی فشار تیم حریف اشتباه کردیم و پیروزی را از دست دادیم.


وی درباره اتفاقات داوری این مسابقه گفت: هنوز بعد از 40 سال حضور در فوتبال نفهمیدم چه زمانی توپ به دست می خورد خطای هند است و چه زمانی هند نیست. هرکس برای ما این موضوع را روشن کند از او تشکر می کنم. در صحنه گل دوم حریف اصلا ً هند نشد چون روی این خطا همین توپ وارد دروازه ما شد. داور با این اشتباه بیشتر روی خودش فشار ایجاد کرد. آقای خورشیدی داور خیلی خوبی است و اشتباهاتی سهوی داشته است. شاید او به این خاطر که همشهری من است می خواست طوری قضاوت کند که متهم نشود.


سرمربی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: معتقدم آقای خورشیدی با حریف کمی مهربان بود. من از داور می خواهم یکبار دیگر این بازی را ببیند بالاخره ما اشتباه کنیم و یا بازیکنان دچار اشتباه شوند داور قاضی میدان است و اشتباهات او خیلی تأثیرگذار است.


دست نشان درباره تعطیلات لیگ گفت: این تعطیلی ها باعث شد بازیکنان ما نتوانند خود را با این زمان استراحت وفق دهند. این دو تساوی و یک باخت برای من و بازیکنانم تجربه شد تا در تعطیلات پس بتوانیم بهتر نتیجه بگیریم. هر تیم جوان دو خصلت دارد یکی شجاعت و یکی سرعت. تیم ما نیز بازیکنان جوان و با انگیزه دارد. به نظر من تیم پدیده روی به بازی هوایی آورد و همین بازیکنان ما را خسته کرد.

صنعت نفت نیاز به حمایت همه جانبه دارد | دست نشان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات