طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیدستور جلسات مجلس پس از 3 هفته تعطیلی

دستور جلسات مجلس پس از 3 هفته تعطیلی

دستورالعمل تعامل دولت با مجلس هفته آینده ارائه می شود

رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه پیشگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است.


تعطیلات مجلس, مجلس

خبرگزاری ایسنا: رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه پیشگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است.

جلسات علنی مجلس پس از سه هفته تعطیلات از یکشنبه ۴ مهر مجددا برگزار خواهد شد و مجلس در سه روز  یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی  دارد.

بر این اساس بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ۴۲ قانون آیین نامه داخلی مجلس  و رسیدگی به دو لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین ایران و عراق و همکاری در زمینه دامپزشکی و بهداشت دام بین ایران و آذربایجان در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

هم چنین نمایندگان هفته آینده به بررسی لایحه تصویب احکام و مصوبات بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جهانی پست، طرح الحاق دو تبصره به ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی و لوایح اساسنامه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان( ایتا) و اصلاح قانون نحوه پیشگیری از آلودگی هوا ( ادغام با طرح کاهش آلودگی هوا )می پردازند.

انتخاب سه نفراز نمایندگان مجلس با معرفی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی به عنوان عضو در هیأت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت، انتخاب یک ناظر از اعضای کمیسیون اقتصادی با  تصویب مجلس به عنوان ناظر در نحوه اجرای ماده ۳۷ قانون مالیات بر ارزش افزوده و انتخاب سه نفراز نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی اجرای سیاست های  کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از دیگر موارد کاری هفته آینده مجلس است.

اصلاحیه لایحه بودجه 95 در دستور کار مجلس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات