طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بازداشت باند کلاهبرداران 200میلیارد ریالی در مازندران

بازداشت باند کلاهبرداران 200میلیارد ریالی در مازندران

بازداشت کلاهبردار 6 میلیارد ریالی در مازندران

کلاهبردارانی که با تاسیس کمپانی های جعلی از مردم 200 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند در مازندران بازداشت شدند.

ساری, انتظامی مازندران, باند کلاهبرداری, بازداشت باند کلاهبرداران میلیارد ریالی مازندران

ساری, انتظامی مازندران, باند کلاهبرداری, پلیس آگاهی مازندران, سردار میرفیضی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری،سردارسید محمود میرفیضی گفت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری از افراد در مازندران و برخی استان ها موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، این افراد در دو سال گذشته بیش از40 فقره از افراد و کمپانی های متفاوت در سطح کشور کلاهبرداری کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه کارآگاهان، رد متهمان را در یکی از شهرستان های غرب استان شناسایی کردند، افزود: متهمان که با عناوین جعلی در یکی از ویلاهای ساحلی مخفی شده بودند، در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه بازداشت و بیش از 20 دستگاه گوشی تلفن همراه و انواع سیم کارت از آنها کشف شد.

سردار میرفیضی افزود: متهمان در بازجویی های فنی پلیس، اعتراف کردند با تاسیس چندین شرکت تجاری و بازرگانی با نام و عناوین جعلی، بعد از جلب اعتماد بازاریان با ارائه چک های جعلی و بلامحل اقدام به خرید مصالح ساختمانی، لوازم خانگی، خوراک دام و طیور می کردند و با طرح و نقشه قبلی در زمان سررسید چک ها، کمپانی و دفاتر بازرگانی خود را که فاقد شماره ثبت و مجوز قانونی بود تعطیل کرده و متواری می شدند.

وی گفت: متهمان که با این روش بیش از 200 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند تحویل مرجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

بازداشت اعضای باند کلاهبردار 3 هزار میلیارد ریالی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات