طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیبازداشت ۲ تروریست پاکستانی با ۲ بمب آماده انفجار در سراوان

بازداشت ۲ تروریست پاکستانی با ۲ بمب آماده انفجار در سراوان

۲ بمب پدالی کشف و خنثی شد / بازداشت ۲ تروریست پاکستانی در سراوان

۲ تروریست پاکستانی الاصل در سراوان بازداشت و دو بمب پدالی از آنها کشف شد.

تروریست های پاکستانی, سپاه سلمان, بازداشت تروریست ها, بازداشت تروریست پاکستانی بمب آماده انفجار سراوان

تروریست های پاکستانی, سپاه سلمان, دستگیری تروریست ها, سراوان
به نقل از حوزه دفاعی امنیتیگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان به نقل از روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، بعد از رصد منطقه و پایش های اطلاعاتی، سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از ورود دو تروریست به داخل خاک کشور مطلع شدند که با توجه به اهمیت موضوع،بلافاصله تیم های مرکز اطلاعاتی سپاه سلمان بررسی موضوع را شروع کردند.

با اشرافیت اطلاعاتی سربازان گمنام سپاه سلمان، این 2 تروریست قبل از آنکه فرصت کوچکترین اقدام و تحرکی را پیدا کنند در منطقه عمومی «کله گان» شهرستان سراوان و طی یک عملیات غافلگیرانه و سریع بازداشت شدند.

بعد از بازداشت این افراد مشخص شد که آنها اصالتا پاکستانی و جزو یکی از گروهک های تروریستی معاند نظام هستند که به قصد خرابکاری و ایجاد فضای رعب و وحشت وارد کشور شده اند.

در بررسی محل اختفای این افراد دو عدد بمب پدالی آماده برای انفجار،که قرار بود در اماکن شلوغ منفجر شود نیز کشف و توسط تیم های تخصصی مرکز اطلاعات سپاه سلمان استان خنثی شد.

روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان استان اعلام کرد این دو تروریست در بازجویی های اولیه به قصد اجرای اهداف شوم دیگری نیز اعتراف کردند که به زودی اخبار دقیق آن منتشر می شود.

شایان ذکر است، ضبط مقادیری سلاح و مهمات از دیگر کشفیات سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان از محل اختفای آنها بود.

خنثی سازی یک بمب آماده انفجار در منطقه عرسال لبنان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات