طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیبازداشت روبات معروف روسی در یک تجمع سیاسی

بازداشت روبات معروف روسی در یک تجمع سیاسی

دستگیر ربات جنجالی روسیه در تجمع سیاسی انتخابات پارلمانی!

روبات معروف روسی promobots)) که بیشتر دو بار از آزمایشگاه فرار کرده بود، این بار نیز به علت کمپانی در یک گردهمایی سیاسی توسط پلیس روسیه دستگیر شد.

به نقل از خبرنگار دریچه فناوریگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روبات معروف روسی (promobots) که پیشتر با فرار خود از آزمایشگاه موجب هرج و ومرج در خیابان شده بود این بار نیز به علت کمپانی در یک گردهمایی سیاسی توسط پلیس روسیه دستگیر شد. پروموبوتس که در حمایت از یکی از کاندیداهای پارلمان روسیه "ولاری کالاچف" در مسکو کمپانی کرده بود توسط ماموران پلیس روسیه بازداشت شده است. گفته می شود این دستگیر زمانی رخ داد که بنا به نقل از یکی از کمپانی کنندگان این تجمع به پلیس ، پروموبوتس در حال جمع آوری نظر کمپانی کنندگان به منظورتجزیه و تحلیل توسط تیم کاندیدا بود.


کاندیدا, روبات, روسی, بازداشت روبات معروف روسی تجمع سیاسی

کاندیدا, روبات, روسی, پروموبوتس


سخنگوی شرکت سازنده پروموبوتس به مجله Invers گفته است؛ پلیس از ما خواست تا روبات را از جمعیت دور کنیم و حتی تلاش کرد به پروموبوتس دستبند بزند. بنا به گفته شاهدان عینی، ربات در هنگام دستگیر هیچ مقاومتی از خود نشان نداده است. پروموبوتس پیشتر نیز به دلیل دو بار فرار از آزمایشگاه و ایجاد ترافیک و هرج و مرج به علت قدم زدنش در خیابان، تبدیل به تیتر اول رسانه ها شده بود. پروموبوتس یک ربات پیشرفته و منحصر به فرد روسی است که توسط دانشمندان این کشوربرای تسهیل کار با مشتریان طراحی و ساخته شده است.منبع:Mirror

اولویت های سیاسی آمریکا درباره روسیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات