طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیبازداشت 400 فرد هنجارشکن

بازداشت 400 فرد هنجارشکن

بازداشت فردی که با احساسات معنوی مردم بازی می کرد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه دزفول از بازداشت ۴۰۰ فرد هنجارشکن در تفرجگاه های دزفول در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

خبرگزاری مهر: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه دزفول از بازداشت ۴۰۰ فرد هنجارشکن در تفرجگاه های دزفول در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

 حسن دزفولی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری طرح های کشوری زیادی در دستور کار ما قرار گرفته که از جمله آنها طرح «طلایه داران» متشکل از گروه های ۱۰ نفره است که این افراد بعد از آموزش، جذب و اخذ کارت شناسایی اقدام به تذکر لسانی در معابر، پارک ها و اماکن عمومی می کنند.

وی با بیان اینکه طرح کشوری «هفت گام» از سال گذشته در پایگاه ها و کانون های بسیج شهرستان تحت نظر شوراهای امر به معروف شروع شده است، افزود: وظیفه شوراهای امر به معروف کاهش ناهنجاری ها و ترویج معروفات در سطح حوزه های استحفاظی است.

مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه دزفول از شروع طرح آموزش یاوران از مهرماه امسال در مدارس سطح شهر با کمک اداره آموزش وپرورش و طرح آموزش هسته یاوران در ادارات با همکاری فرمانداری شهرستان خبر داد.

دزفولی با اشاره به اینکه طرح تشکیل شوراهای امر به معروف ویژه خانواده ها و بانوان از ابتدای سال جاری شروع شده و ادامه دارد، گفت: در پنج ماه نخست سال جاری تاکنون ۴۳۵ نشست بصیرتی در زمینه های آسیب ها و چالش های فضای مجازی، سبک زندگی اسلامی، اخلاق در خانواده در محل شوراها و پایگاه های بسیج و امر به معروف سطح شهرستان برگزار شده است.

بازداشت فردی با 10 میلیارد ریال کلاهبرداری در لرستان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات