طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتصویر دعوای مجازی کی روش و علی کریمی به کامنت های کاربران رسید

تصویر دعوای مجازی کی روش و علی کریمی به کامنت های کاربران رسید

واکنش کاربران نسبت به علاقه وزنه بردار انگلیس به کیانوش رستمی کامنت ها

کاربران فضای مجازی هم نسبت به تعطیلات بین لیگ برای تمرین تیم ملی فوتبال و در نتیجه افت تیم های باشگاهی، واکنش نشان دادند.

به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از انتقادات روز گذشته علی کریمی به رئیس فدراسیون فوتبال و عملکرد چند ماهه وی در برنامه ریزی برای تیم های لیگ، همچنین روش کار سرمربی تیم ملی کاربران صفحه اینستاگرام کریمی هم وارد گود شدند.


اینستاگرام ورزشکاران, فیسبوک کی روش, کیروش و علی کریمی, دعوای مجازی کی علی کریمی کامنت کاربران رسیدعکس

اینستاگرام ورزشکاران, فیسبوک کی روش, کیروش و علی کریمی, انتقاد علی کریمی, اینستاگرام علی کریمی


گفتنی است روز گذشته علی کریمی متن زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:" روی صحبتم با اقای تاج هست که رییس جدید فدراسیون هستن ایشون!!! اقای تاج من فکر میکنم که لیگی پویا و منظم میتونه ضامن موفقیت و تیم ملی قوی باشد، این همه تعطیلی برای تیم ملی که اسکلت اصلیش رو بازیکنان لژیونر که فقط ٢،٣ روز قبل از بازی به تیم ملحق شن، برای چیه!؟؟


همه کشورهای جهان درگیر این بازیها هستن ، ایا اونها هم این چنین برنامه ریزی میکنن!؟؟ بله واسه همه ما ایرانیها صعود به جام جهانی لذت بخش است، ولی فکر میکنم با یه برنامه ریزی بهتر واصولی که در تمام جهان مرسوم هست میتونیم به این مهم دست پیدا کنیم با این تفاوت که به باشگاههای کشور که این همه هزینه میکنن هم لطمه نمیخوره، اقای تاج شما اومدید که مشکلات گذشته رو برطرف کنید ولی چیزی که درست نشده هیچ اوضاع نسبت به گذشته وخیم تر شده، کاش یه مقدار جذبه داشته باشین ودر مقابل گفتگو های کسی که پشتش قایم شدین واکنشی هر چند اندک نشان میدادید تا ما میفهمدیم که واقعاً اومدی که تغییرات اساسی در فدراسیون را رقم بزنید!!


صعود به جام جهانی مهمه خیلی مهمه ولی من فکر نمیکنم به قیمت از بین رفتن باشگاهها و بازیکنان لیگ، اقای تاج شما رییس فدراسیونی هستین که وظیفه اصلیش اول مدیریت لیگهای فوتبال خصوصاً تیمهای پایه که اینده سازان فوتبال هستن، میباشد. یه نصیحت دوستان میکنم اقای تاج تا دیر نشده روش کارتون رو عوض کنید، چشم گوی بعضیا نباشید،بزارین وقتی از این فوتبال رفتین اسمتون به نیکی یاد شود همانند صفاییها، دادکانها، !! هنوز دیر نشده نه دیر نشده."


اینستاگرام ورزشکاران, فیسبوک کی روش, کیروش و علی کریمی, دعوای مجازی کی علی کریمی کامنت کاربران رسیدعکس


همچنین کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امروز در صفحه فیسبوک خود بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد.

کی روش نوشت:"دوستان عزیز.غیرممکن را ممکن سازیم؛ تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازیهای "جام جهانی 2018 روسیه است. ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. پس از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.

خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است.

برای نخستین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. پس از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سبعد ایران در جامهای جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت. کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟

دوستان عزیز اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباهها یا سوءتفاهمهای گذشته را تکرار کنیم. با تقدیم بهترینها به تک تک شما "کارلوس کی روش"


انتقاد علی کریمی, فیسبوک کی روش, اینستاگرام علی کریمی, دعوای مجازی کی علی کریمی کامنت کاربران رسیدعکسشایان ذکر است؛ لیگ برتر در فوتبال حرفه ای فقط در روزهای فیفا تعطیل می شود اما در ایران تیم ملی یکی دو هفته پیش تر از شروع روزهای فیفا به اردو می رود و به همین بهانه لیگ برتر تعطیل می شود.تشکر علی مسعودی از کاربران فضای مجازی / بنی فاطمه مهمان امشب خندوانه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات