طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دعوت بدمینتون بازان برتر نونهالان کشور به اردوی تیم ملی

دعوت بدمینتون بازان برتر نونهالان کشور به اردوی تیم ملی

دعوت ورزشکار هشترودی به اردوی تیم ملی پاراتکواندو کشور

شانزده بدمینتون باز برتر نونهالان کشور به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

دعوت به اردو, ساری, مسابقات جهانی, دعوت بدمینتون بازان برتر نونهالان کشور اردوی تیم ملی

دعوت به اردو, ساری, مسابقات جهانی, مسابقات قهرمانی
به نقل از خبرنگار از ، ابوالفضل مهاجر مدیراجرایی فدراسیون بدمینتون در ساری گفت: 16 بدمینتون باز برتر مسابقات قهرمانی نونهالان کشور در ساری جواز حضور در مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم ملی را کسب کردند.

وی افزود: با تصمیم کمیته فنی مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان کشور 8 نفر برتر بخش انفرادی و 8 نفربخش تیمی به این اردو دعوت شدند.

وی گفت : هنوز زمان دقیق برپایی اردو و محل برگزاری آن مشخص نشده اما بزودی در نشست پیش رو فدراسیون تصمیم گیری می شود و اعلام خواهد شد.

مشاور عالی رییس فدراسیون بدمینتون همچنین از میزبانی خوب هیئت بدمینتون مازندران، برگزاری مسابقات در بالاترین سطح و نیز اسکان و پذیرایی از تیم های کمپانی کننده قدردانی کرد.

مهاجر افزود: در این دوره از مسابقات اتفاق های خوب و شگفتی انگیزی رقم خورد که از جمله مهمترین آنها حذف تیم های تهران و اصفهان بود که تا سالهای قبل همواره مدعی و روی سکو بودند .

به گفته او درخشش بدمینتون بازان نونهال مازندرانی در کسب نتیجه سومی تیمی و مجموع ششمی مسابقات اتفاق امیدوار کننده ای بود و با وجود کمی سن ورزشکاران مازندران در این دوره، در مسابقات سال آینده هم امکان حضور آنها و کسب مقام دور از انتظار نخواهد بود.

وی گفت : مازندران با استعدادهای خوبی که دارد و برنامه های خوب رییس جوان هیئت بدمینتون و تیم همراه او میتواند در کنار کشتی مازندران در سالهای آینده حرف های زیادی را برای گفتن در مسابقات رده های متفاوت کشوری و نیز میزبانی های مهمتر داشته باشد.

سی امین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان کشور رده سنی 8 تا12 سال گرامیداشت شهدای مدافع حرم مازندران و هفته دفاع مقدس با حضور 164 بدمینتون باز از 27 استان کشور دیروز و امروز در ساری برگزار شد.


دختران کرمانشاهی بِه اردوی تیم بدمینتون بانوان کشورمان دعوت شدند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات