طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیدعوت موحدی کرمانی برای اتحاد انتخاباتی

دعوت موحدی کرمانی برای اتحاد انتخاباتی

پُست انتخاباتی آیت الله موحدی کرمانی

آیت الله موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ضمن درخواست از همه گروه های اصولگرا و انقلابی برای رسیدن به گزینه اصلح به وحدت و اتحاد بیشتر، تاکید کرد: ما می توانیم گزینه های خوبی برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشیم.


انتخابات ریاست جمهوری 96 خبرگزاری تسنیم: آیت الله موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ضمن درخواست از همه گروه های اصولگرا و انقلابی برای رسیدن به گزینه اصلح به وحدت و اتحاد بیشتر، تاکید کرد: ما می توانیم گزینه های خوبی برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشیم.

 آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی با بیان اینکه جامعه روحانیت مبارز از مشورت تمام بزرگان جریان انقلابی از جمله علامه مصباح یزدی استفاده خواهد کرد، اظهار کرد: ان شاءالله به زودی فعالیت های خود را برای ساماندهی جریان انقلابی و اصولگرا شروع خواهیم کرد و امیدوار هستیم همه نیروهای انقلابی در این مسیر ما را یاری کنند.

گزینه های موتلفه برای انتخابات96

همچنین به نقل از «ایرنا»، اسدالله بادامچیان، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از بررسی 18 نفر از چهره های حزبی و غیر حزبی برای انتخابات آتی ریاست جمهوری خبر داد و گفت: معتقدیم یک شخصیت حقیقی موتلفه ای به انضمام شخصیت حقوقی قوی و خوش سابقه بهتر می تواند مشکلات مردم را حل کند.

دعوت از هنرمندان کرمانی برای سـوگواره هنــر عاشورایـی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات