طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدغدغه شیرین قلعه نویی؛ نوری یا عشوری؟

دغدغه شیرین قلعه نویی؛ نوری یا عشوری؟

قلعه نویی با نوری، برانکو را سورپرایز می کند

سرمربی سرخپوشان آذربایجانی هیچ مشکلی از بابت کمبود بازیکن ندارد و البته همین موضوع گاهی او را با مشکلاتی مواجه می کند.


قلعه نویی

طرفداری: تراکتورسازی با داشتن ستاره های فراوان توانسته نتایج خوبی را به دست بیاورد و هم اکنون با 15 امتیاز بر صدر جدول لیگ شانزدهم تکیه کرده است. تعداد ستاره های تیم محبوب آذربایجان آنقدر عمده است که در برخی مواقع امیر قلعه نویی، سرمربی این تیم برای انتخاب نفرات اصلی تیمش دچار مشکل می شود.


شاید مهم ترین دغدغه این روزهای قلعه نویی در ترکیب اصلی تراکتورسازی، انتخاب یکی از بین سینا عشوری و محمد نوری است. عشوری بازیکنی جنگنده است و تبحر خاصی در تخریب بازی تیم حریف دارد. از طرفی نوری هافبکی بازیساز است و به خوبی می تواند در طراحی حملات ایفای نقش کند. تا پایان 7 هفته ابتدایی لیگ، به نظر می رسد قلعه نویی هنوز تصمیم قاطعی در این مورد نگرفته است و در برخی از بازی ها نوری و در بازی های دیگر از عشوری استفاده کرده است.


زمانی که نوری به عنوان زوج مهدی کیانی به میدان رفته است، تراکتوری ها بازی هجومی تری را از خود به نمایش گذاشته اند اما در دفاع دچار مشکل شده اند. اما با استفاده از زوج عشوری - کیانی که در فصل گذشته نیز به خوبی جواب داد، تی تی ها در خط هافبک نظم بیشتری را به خود می دیدند و با قدرت توپگیری و تخریب بازی حریف توسط عشوری، در دفعات کم تری در مقابل دروازه خود دچار خطر شده اند.


هرچه که هست، این موضوع تبدیل به یک دغدغه شیرین برای امیر شده است و باید دید قلعه نویی در هفته های آینده چه تصمیمی در خصوص این دو بازیکن خواهد گرفت.

قلعه نویی می داند چطور از من بازی بگیرد | نوری
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات