طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دفاع مقدس اوج ایثارگری ملت و رزمندگان اسلام در برابر استکبار جهانی

دفاع مقدس اوج ایثارگری ملت و رزمندگان اسلام در برابر استکبار جهانی

دفاع مقدس یادآور ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی

امام جمعه یزدگفت: دفاع مقدس اوج ایثارگری ملت و رزمندگان اسلام در برابر استکبار جهانی است .

امام جمعه یزد, دفاع مقدس, نماز جمعه, دفاع مقدس اوج ایثارگری ملت رزمندگان اسلام استکبار جهانی

امام جمعه یزد, دفاع مقدس, نماز جمعه, رزمندگان اسلام
به نقل از خبرنگاراز ؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد امروز در خطبه های نمازجمعه یزد با اشاره به دفاع مقدس و حوادث و ثمرات آن و گرامیداشت خاطره شهیدان افزود: دفاع مقدس اوج ایثارگری ملت و رزمندگان اسلام در برابر استکبار جهانی است .
آیت الله محمدرضا ناصری گفت: ملت قهرمان ایران و رزمندگان دلاور آن در هشت سال دفاع مقدس در سایه ولایتمداری بر دشمنان پیروز شدند.

وی ادامه داد: دشمنان برای سرنگونی نظام نوپای اسلامی در ایران از تمام توان خود استفاده کردند ولی با رشادت های بی نظیر فرزندان قهرمان این آب و خاک تمام توطئه های آنها نقش بر آب شد .

امام جمعه یزد تصریح کرد: رمز و راز پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس همان سلاح ایمان ، توکل و توسل به ائمه اطهار (ره) ، اخلاص در عمل و رهبری های حضرت امام (ره) و نقش ولایت فقیه بود.

ناصری گفت: در برهه کنونی از تاریخ انقلاب اسلامی نیز همان راه نورانی با درایت و رهبری های مقام معظم رهبری و حضور و همکاری نسل جوان ادامه دارد و دشمنان به اهداف خود نمی رسند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: امروز تمام قوای مسلح این کشور در صفی واحد گوش به فرمان مقام معظم رهبری آماده ایثار و جانفشانی و دفاع از حریم حق و حقیقت هستند.

ناصری با بیان اینکه باید همواره مواظب توطئه های متفاوت دشمنان بود و توان نظامی خود را باید قوی کرد چون استکبار جهانی بشدت از ایمان و آمادگی رزمندگان ما وحشت دارد گفت: جوانان کشور باید به نظام و انقلاب مقدس اسلامی خود پایبند باشند و برای رفاه مردم و تحقق اهداف نظام با تکیه بر دانش داخلی به خدمات رسانی مشغول باشند.

ناصری با اشاره به قتل جوان طلافروش در یزد این مصیبت را به خانواده وی تسلیت گفت و از مسئولان امر خواست تا در زمینه بازداشت عوامل این حادثه دلخراش بیش از گذشته تلاش کنند.
وی همچنین خواستار رسیدگی جدی به حالت پارکینگ مسجد ملا اسماعیل از نظر روشنایی و نصب دوربین نظارتی شد و از بازاریان خواست با صبر و متانت بهانه دست دشمنان ندهند و بازار را باز کنند.

وی به اهمیت سرشماری نفوس و مسکن اشاره و از آحاد مردم خواست تا کمال همکاری با سرشماران برای بدست آوردن آمار دقیق را در سطح استان یزد داشته باشند.

عزت جهانی ملت ما مدیون فرهنگ دفاع مقدس است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات