طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هشت سال دفاع مقدس به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی

هشت سال دفاع مقدس به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی

برگزاری جلسه برنامه های هفته دفاع مقدس

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: هشت سال دفاع مقدس به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

دفاع مقدس, میرعمادی, انقلاب اسلامی, دفاع مقدس برگ زرینی تاریخ انقلاب اسلامی

دفاع مقدس, میرعمادی, انقلاب اسلامی, برگ زرینی, لرستان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: کسانی که می گویند سازمان های نظامی کشورمان برچیده شوند دشمن شناس نیستند.
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح استان لرستان که همزمان با شروع هفته دفاع مقدس در خرم آباد برگزار شد، گفت: حفظ و تقویت بنیه نظامی موجب موجب پیشرفت کشور می شود و کسانی که می گویند سازمان های نظامی برچیده شوند دشمن شناس نیستند و خطر دشمن را نفهمیده اند.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی به سرد مداری آمریکا از اوایل عمر انقلاب اسلامی تاکنون همواره به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده، افزود: آمریکا ریشه تمام تجاوزها بوده و همواره تلاش کرده که اراده خود را بر ملت ایران تحمیل کند اما همواره شکست خورده است.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه حضور استکبار جهانی پای میز مذاکره هسته ای نشانه قدرت هسته ای کشورمان است، گفت: ملت ایران با توکل بر خدا بر تمام قدرت های مادی و حربه های آنها همچون جنگ تحمیلی و تحریم های اقتصادی فائق آمده اند.
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی از هشت سال دفاع مقدس به عنوان برگز زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با معنویت، توکل بر خدا، تمسک به قرآن و اهل بیت (ع) و رهبری امام خمینی (ره) توانستند دشمن متجاوز، ذلیل و زبون را شکست دهند.
به گفته وی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با استقامت و تبعیت از رهبری پیروزمندانه دشمن را شکست دادند.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: هشت سال دفاع مقدس درس هوشیاری، ایستادگی، پایداری و چگونه زندگی کردن را به ملت ایران آموخت.
میرعمادی اضافه کرد: ملت ایران به پشتوانه ارتش به عنوان یک بازوی قدرتمند برای نظام، سپاه به عنوان دژ مستحکم انقلاب و بسیج پایان ناپذیر جان بر کف در تمام صحنه ها حضور دارند.
گفتنی است؛ نیروهای مسلح و بسیجیان حاضر در مراسم رژه 31 شهریور در مقابل تمثال مبارک امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند.

خسارت های «نفوذ» در گذار تاریخ انقلاب اسلامی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات