طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیدفاع مقدس تبلور ایثار و یادآور ایستادگی و مقاومت است

دفاع مقدس تبلور ایثار و یادآور ایستادگی و مقاومت است

دفاع مقدس یادآور ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی

دفاع مقدس تبلور ایثار، اراده، وحدت و سربلندی ملت مؤمن ایران در حفظ اقتدار، آرمان ها و فرهنگ والای انقلابی است.

استاندار سیستان و بلوچستان, بیانیه, علی اوسط هاشمی, دفاع مقدس تبلور ایثار یادآور ایستادگی مقاومت

استاندار سیستان و بلوچستان, بیانیه, علی اوسط هاشمی, تبلور ایثار, دفاع مقدس

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: دوران هشت ساله دفاع مآغاز امت سلحشور ایران یادآور ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی و قدرت های سلطه گر تا بن دندان مسلح برای حراست از مرزهای عزت و شرف نظام مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران است.

در این بیانیه آمده است: بی شک این حماسه ملت سلحشور در برابر تجاوز وحشیانه دشمن و همه زورگویان دنیا که توانست همه معادلات جهانی معمول در عرصه سیاسی، نظامی، اجتماعی و فرهنگی را برهم زند، نشانه ای از اثبات توانمندی های انقلاب و کشور به جهانیان بود. این غرور ملی و حماسه آفرینی تا همیشه در تاریخ باقی است و نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت های آزاده دنیا به آن افتخار می کنند.

این بیانیه می افزاید: دفاع مقدس؛ تبلور ایثار، اراده، وحدت و سربلندی ملت مومن ایران در حفظ اقتدار، آرمان ها و فرهنگ والای انقلابی است.

در این بیانیه آمده است: تلاش برای بیان رشادت ها و حماسه های روزهای دفاع مقدس، رسالت خطیری است که همگان باید با بهره گیری از حقیقت ناب و گنجینه ارزشمند این حماسه برای امتداد و تقویت آن نسبت به انتقال مفاهیم ایثار و استقامت به نسل های جوان امروز و فردای ایران اسلامی تلاش کنیم.

این بیانیه می افزاید: تقارن این ایام در سالی که به نام سال « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده با شروع سال تحصیلی جدید خجسته و نیکوست تا تمامی دانشجویان و دانش آموزان که آینده سازان اصلی جامعه هستند بتوانند با ابتکار و خلاقیت های جدید دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مأیوس کنند.

در این بیانیه آمده است: اینک در شروع سالروز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس به احترام دلاور مردان هشت سال ایثار و استقامت بر پا ایستاده و سر تعظیم فرود می آوریم.

این بیانیه می افزاید: اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که همانا یادآور شجاعت و حماسه آفرینی های ارتش غیور، سپاه سلحشور، بسیج مخلص، نیروهای انتظامی و سایر مدافعان دلیر میهن اسلامی در جنگ تحمیلی هشت ساله است را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و همه دلیرمردان عرصه ایثار و مقاومت و مردم سیستان وبلوچستان تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت می کنم.

اختصاص بخشی از باغ موزه دفاع مقدس اصفهان به شهدای جبهه مقاومت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات